Jak poderwać starszą dziewczynę?
Źródło: Pinterest

Chciałbyś poderwać starszą od siebie dziewczynę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Skorzystaj z naszych podpowiedzi!

Czy różnica wieku zawsze musi być przeszkodą dla związku? Odpowiedź brzmi: nie! Jeżeli dzieli Was jedynie kilka lat, a Ty odpowiednio podejdziesz do tematu, to powinieneś bez przeszkód poderwać dziewczynę, nawet jeśli jest od Ciebie starsza.

Jak poderwać starszą dziewczynę?

Im jesteście młodsi, tym różnica wieku powinna być mniejsza. Przykładowo, mając 16 lat różnica wynosząca 1-3 lat nie powinna stanowić żadnego problemu, jednak różnica wynosząca 5,7 lub więcej lat może już być nie do przeskoczenia.

Na takim etapie każde z Was może mieć inne cele i plany na siebie, co jest częstą przyczyną rozpadu związków. Oczywiście nie oznacza to, że w Waszym przypadku też tak musi być. Od każdej reguły zdarzają się przecież wyjątki 🙂

Zachowuj się dojrzale

Aby zaimponować starszej od siebie dziewczynie na pewno nie powinieneś zachowywać się jak dzieciak. Jeżeli pokażesz jej, że jesteś równie dojrzały jak ona, to z pewnością będzie Cię traktowała jak równego sobie.

Bądź szarmancki

Większość dziewczyn uwielbia, kiedy chłopak zachowuje się jak dżentelmen. Na pewno spodoba jej się, jeśli otworzysz przed nią drzwi, podasz jej kurtkę i będziesz się odnosił wobec niej z kulturą. Właśnie w taki sposób możesz zaimponować starszej od siebie dziewczynie.

Pokaż, że jesteś odpowiedzialny

Różnica wieku nie będzie miała żadnego znaczenia, jeżeli dziewczyna zobaczy, że masz na siebie jakiś plan i interesuje Cię coś więcej, niż oglądanie filmików na YT i granie w gry. Pamiętaj, że ona będzie chciała mieć poczucie stabilizacji, a na to powinno pracować oboje partnerów.

Czytaj także: Jak rozkochać w sobie dziewczynę?

Jak poderwać nieśmiałą dziewczynę?
Źródło: https://hu.pinterest.com/pin/769411917558662045

2 KOMENTARZE

  1. W związku z tematem tego wpisu chciałabym podzielić się z Wami swoją historią.
    Jakiś czas temu młodszy o rok znajomy napisał mi, że bardzo mu się podobam, że ciągle o mnie myśli. Byłam zaskoczona tym wyznaniem z tego powodu, że nie znaliśmy się dobrze. Widzieliśmy się w realu może z trzy razy. Pisaliśmy od czasu do czasu na Fb, przy czym to ja zawsze zaczynałam rozmowę. Odnosiłam wrażenie, że to bardziej mi zależy na tej znajomości niż jemu. Aczkolwiek nie chciałam skreślać go. W sumie to nie miałam nic przeciwko bliższemu poznaniu się. Zaprosiłam go na imprezę z myślą, że może to jakoś pomoże. Rozczarowałam się. Od czasu zabawy cisza. Zastanawiam się, czy zrobiłam coś nie tak, czy może nagle przestałam mu się podobać.
    Dziewczyny pytanie do Was. Byłyście może w podobnej sytuacji? Jakie są Wasz doświadczenia w związkach z młodszymi chłopakami?

    • Droga!
      Nie byłam w podobnej sytuacji, więc nie wiem jak to jest. Ale sądząc po Twoim opisie to chłopak wydaje się być niedojrzały. Skoro mu się podobasz to powinien podtrzymywać kontakt, angażować się w znajomość. Jeśli tak nie jest, to może to znak, abyś nie angażowała się dalej? Szkoda czasu nie niezdecydowanych i niestabilnych. Pozdrawiam Cię serdecznie i trzymam kciuki za pomyślne dla Ciebie rozwiązanie sytuacji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj