Jak rozkochać w sobie dziewczynę?
Źródło: https://www.telva.com/celebrities/albumes/2016/02/09/parejas-cool-guapas-instagram/index.html

Chciałbyś sprawić, aby jakaś dziewczyna oszalała na Twoim punkcie? W tym wpisie podpowiemy Ci, jak to zrobić!

Rozkochanie w sobie dziewczyny nie jest prostą sprawą. Można się dwoić i troić, a i tak bez minimalnych chęci tej drugiej strony, nic z tego nie będzie. Zawsze jednak warto próbować, aby potem nie mieć do siebie pretensji. W tym wpisie podpowiemy Ci co robić, aby dziewczyna zwróciła na Ciebie uwagę, a może nawet zakochała się w Tobie.

Jak rozkochać w sobie dziewczynę?

#1. Nawiąż z nią kontakt

Jeżeli nie znasz zbyt dobrze dziewczyny, którą chcesz w sobie rozkochać, to przede wszystkim musicie zacząć ze sobą rozmawiać. Bez tego się nie uda. Zagadaj ją na jakiś temat albo odszukaj ją na Facebooku i zaczep.

#2. Praw jej komplementy

Każdy lubi słyszeć miłe rzeczy na swój temat, a dziewczyny w szczególności! Jeżeli będziesz ją komplementował, to istnieje duża szansa na to, że będzie chciała słuchać tego więcej 🙂 Oczywiście nie należy przesadzać, bo przestaniesz być wiarygodny.

#3. Pokaż swoje zainteresowanie

Aby dziewczyna wiedziała, że masz ją na celowniku, powinieneś nie tylko z nią rozmawiać i prawić jej komplementy, ale również okazać swoje zainteresowanie – tzn. pytać co u niej słychać i słuchać, co do Ciebie mówi.

#4. Zaproś ją na randkę

Nie ma lepszego sposobu na oczarowanie dziewczyny niż spotkanie z nią na żywo i zrobienie dobrego wrażenia. Zaproś ją na randkę w jakieś urokliwe miejsce i pokaż się z jak najlepszej strony.

#5. Bądź dżentelmenem

Nie musisz ubierać się w garnitur, całować jej w rękę i witać z bukietem róż, ale po prostu zachowuj się kulturalnie i z szacunkiem, ogranicz przeklinanie i przepuść w drzwiach, a z pewnością zwiększysz swoje szanse na zdobycie jej serca.

Czytaj także: Jak poderwać nieśmiałą dziewczynę?

Jak rozkochać w sobie dziewczynę?
Źródło: https://favim.com/image/6306934

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj