wystające druty ze stanika
Źródło: Pinterest

Z Twojego stanika wystają często druty? Wypróbuj nasz super TRIK, dzięki któremu zapomnisz o tym problemie!

Wystające druty z biustonosza potrafią być niesamowicie denerwujące! Nie tylko zniekształcają kształt miseczki, ale również wbijają się w ciało, powodując ogromny dyskomfort. Na pewno choć raz miałaś z tym problem.

Takie staniki lądują najczęściej na dnie szafy albo w koszu na śmieci, ale jeśli Twój biustonosz również kłuje podczas noszenia, to wcale nie musisz go wyrzucać! Wystarczy, że zastosujesz jeden prosty TRIK, a szybko zapomnisz o wystających drutach.

Super TRIK na wystające druty ze stanika

Wystające druty denerwują podczas noszenia, a także po praniu, kiedy musisz ich szukać w bębnie pralki albo wśród innych mokrych ubrań. Zastosuj jeden prosty TRIK, a pozbędziesz się tego problemu.

Druty zaczynają wystawać, ponieważ pod wpływem tarcia ostro zakończony metal przebija delikatny materiał biustonosza i zaczyna się wysuwać z miseczki. Kiedy taka sytuacja przytrafi się również i Tobie, weź igłę i nitkę w kolorze stanika i po prostu zaszyj dziurę. Najpierw upewnij się jednak, że drut znajduje się dokładnie w tym miejscu, w którym powinien. Ten sposób pomoże na dłuższy czas, a jeżeli dziura znowu się pojawi, po prostu spróbuj jeszcze raz ją zaszyć.

Polecamy: Najlepsze wiosenne dekoracje do pokoju!

wystające druty ze stanika
Źródło: https://in.pinterest.com/pin/50243352062507306

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj