Jak poderwać nieśmiałą dziewczynę?
Źródło: https://favim.com/image/6311989

Spodobała Ci się nieśmiała dziewczyna i zastanawiasz się, jak ją poderwać? Poniżej podpowiadamy, jak to zrobić!

Poderwanie nieśmiałej dziewczyny, może i wydaje się być trudne, ale tak naprawdę takie nie jest. Trzeba tylko wiedzieć, jak się za to zabrać, aby jej nie wystraszyć.

Jak poderwać nieśmiałą dziewczynę?

Jeżeli zwróciłeś uwagę na nieśmiałą dziewczynę, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że Ty również wpadłeś jej w oko, ale po prostu brakuje jej odwagi, aby wykonać pierwszy krok. Musisz sam wziąć sprawy w swoje ręce.

#1. Napisz do niej

To oczywiste, że musisz się do niej odezwać, ale jeśli dziewczyna jest nieśmiała, to lepiej będzie najpierw zaczepić ją przez Internet lub za pośrednictwem sms. Dzięki temu łatwiej będzie Wam zacząć rozmowę, a ona nie poczuje się zawstydzona Twoją obecnością i szybciej się przed Tobą otworzy.

#2. Dobrze zacznij rozmowę

To najtrudniejsza, a zarazem najważniejsza kwestia. Nieśmiałe dziewczyny zazwyczaj mają niską samoocenę, przez co nie wierzą, że ktoś może na nie zwrócić uwagę. Jeżeli źle zaczniesz rozmowę, to ona może pomyśleć, że robisz sobie z niej żarty. Najlepiej znaleźć jakiś pretekst (spytać o coś, poprosić o pomoc) lub zagrać w otwarte karty i napisać, że wydaje się być ciekawą osobą i chciałbyś ją lepiej poznać.

#3. Niczego nie przyspieszaj

Nieśmiałą dziewczynę łatwo jest spłoszyć, dlatego podczas rozmowy staraj się niczego nie przyspieszać i nie naciskać na nią odnośnie spotkania. Z pewnością zdecyduje się zobaczyć z Tobą na żywo, kiedy tylko będzie na to gotowa. Wywieranie presji może przynieść odwrotny skutek.

#4. Daj jej znać, że chcesz się spotkać

Naciskanie na randkę nie ma sensu, ale z drugiej strony dziewczyna powinna wiedzieć, że chciałbyś spotkać się z nią na żywo. Warto uświadomić ją o tym, aby od początku znała Twoje intencje i mogła się z tą myślą oswoić.

#5. Bądź wyrozumiały

Nieśmiała dziewczyna może na początku być spięta w Twoim towarzystwie. Z pewnością z biegiem czasu, jak zacznie Cię lepiej poznawać, stanie się bardziej wyluzowana i będzie się zachowywać przy Tobie swobodnie. Po prostu daj jej czas.

Czytaj także: Jak do NIEJ zagadać?

Jak poderwać nieśmiałą dziewczynę?
Źródło: https://hu.pinterest.com/pin/769411917558662045

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj