Jak do Niej zagadać?
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/643592602979392218

Zastanawiasz się, jak zagadać do dziewczyny, która Ci się podoba? W tym wpisie znajdziesz przydatne wskazówki!

Nawiązanie kontaktu z dziewczyną wydaje się czasami być niemożliwe, ale prawda jest taka, że zawsze można znaleźć jakiś sposób. Czasem po prostu trzeba się bardziej postarać. W dzisiejszym wpisie podpowiadamy, jak zagadać do dziewczyny, która Ci się podoba.

Jak do NIEJ zagadać?

Jest wiele sposobów na zagadanie do dziewczyny, ale nie każdy sprawdzi się we wszystkich przypadkach. Wiele zależy od tego, czy i jak dobrze znasz dziewczynę.

Jak zagadać do koleżanki ze szkoły?

Masz ułatwione zadanie, jeśli podoba Ci się dziewczyna, z którą chodzisz do tej samej szkoły. Te same zajęcia, wspólni nauczyciele i znajomi, bieżące wydarzenia… Możesz poprosić ją o notatki z lekcji, zapytać o sprawdzian, zaproponować wspólną naukę (może jest dobra z jakiegoś przedmiotu?). Możesz również uciec się do małego podstępu i zapytać, czy ma coś wspólnego z najnowszą aferą, bo takie krążą plotki. Ona będzie się tłumaczyć, a Ty zyskujesz pretekst do rozmowy.

Jak zagadać do koleżanki Twojej siostry?

To też dość komfortowa sytuacja, bo prawdopodobnie często się widujecie, więc powinieneś czuć się w jej towarzystwie w miarę swobodnie. Możesz zacząć od zwykłego ,,co słychać?”. Pochwal jej ubiór lub fryzurę, pamiętaj o uśmiechu. Spróbuj nawiązać do jakiegoś tematu, o którym wcześniej rozmawiałeś ze swoją siostrą.

Jak zagadać do nieznajomej?

To chyba najtrudniejsza z możliwych sytuacja, ale z drugiej strony ma ona jedną, wielką zaletę – w przypadku ewentualnej porażki więcej się nie zobaczycie, więc nie masz nic do stracenia. Znajdź jakikolwiek powód, aby zacząć rozmowę. Spytaj o drogę do jakiegoś miejsca (możesz udać, że pochodzisz z innego miasta). Poproś o użyczenie telefonu, a jeśli dziewczyna akurat czyta książkę, możesz zagadać, czy poleca dany tytuł.

Jak zagadać do dalszej znajomej?

Możesz wykorzystać metody z poprzedniego podpunktu lub zaangażować wspólnych znajomych. Najprościej będzie zaaranżować spotkanie w większym gronie, podczas którego zostaniecie sobie przedstawieni. Później będzie już z górki 🙂

Czytaj także: Cechy, które dziewczyny uważają za atrakcyjne

Jak do Niej zagadać?
Źródło: https://weheartit.com/entry/334313846

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj