Jak utrzymać przyjaźń
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/31384528641684168

Zastanawiasz się, o jakich rzeczach możesz, a nawet powinnaś powiedzieć swojej przyjaciółce, a co lepiej przemilczeć? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie!

Prawdziwa przyjaźń to ,,związek” na dobre i na złe. Możecie rozmawiać ze sobą szczerze na większość tematów, bez obaw, że zakończy się to obrazą albo kłótnią. Prawdziwa przyjaciółka jest niczym siostra, więc możesz jej powiedzieć wiele, nawet jeśli nie zawsze są to przyjemne rzeczy. Sprawdź, co powinnaś powiedzieć swojej BFF!

O czym powinnaś powiedzieć swojej przyjaciółce?

#1. Wulgarny ubiór

Kto, jak nie Ty, powie swojej przyjaciółce, że ubiera się zbyt wyzywająco? Oczywiście taki styl może jej odpowiadać, a Ty powinnaś w takiej sytuacji to zaakceptować, ale zdecydowanie jesteś odpowiednią osobą, aby uświadomić swoją przyjaciółkę o tym, jak jest odbierana przez otoczenie.

#2. Złe wybory

Każdy ma prawo uczyć się na własnych błędach, ale od tego ma się przyjaciół, aby byli głosem rozsądku i w momencie podejmowania złych decyzji, potrafili powiedzieć głośno, że coś jest nie tak, jak powinno być.

#3. Zdrada

Jeżeli Twoja przyjaciółka jest w związku, w którym jej partner jest niewierny, to zdecydowanie powinnaś jej o tym powiedzieć. Warto jednak, abyś miała przygotowane dowody, na wypadek gdyby nie chciała uwierzyć Ci na słowo.

#4. Błędne przekonania

Być może Twoja przyjaciółka jest o czymś przekonana, ale tak naprawdę nie ma racji. Jeżeli tak jest, to właśnie Ty jesteś odpowiednią osobą, która powinna ją uświadomić, że się myli. Im szybciej się na to zdecydujesz, tym lepiej.

#5. Sekrety

Prawdziwa przyjaciółka to osoba, której możesz ufać w stu procentach, dlatego możesz powierzyć jej swoje sekrety. Oczywiście to powinno działać w obie strony, bo przecież jesteście sobie bliskie niczym siostry.

Polecamy: Jak świętować Dzień Siostry i Brata?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj