Książka ,,Dobre wieści
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/162411130281939060

Poznajcie nowość od wydawnictwa Insignis, książkę ,,Dobre wieści”!

Myślicie, że świat jest zły i okropny? Optymistyczna książka ,,Dobre wieści” udowodni Wam, że jesteście w błędzie!

Lubicie oglądać lub słuchać wiadomości? Coraz więcej młodych ludzi zaczyna ich unikać, ponieważ mają negatywny wpływ na ich samopoczucie. Rok 2020 dał nam wszystkim popalić, dlatego potrzebujemy teraz DOBRYCH WIEŚCI bardziej niż kiedykolwiek. Jak wierzyć w ludzi i przyszłość tego świata, kiedy media każdego dnia zalewają nas alarmującymi danymi i kolejnymi tragediami?

Książka ,,Dobre wieści” tłumaczy, dlaczego świat wcale nie jest taki zły. To swoiste lekarstwo na niepokoje dzisiejszych czasów. Jeżeli odczuwacie stres i napięcie z powodu globalnych wydarzeń, to ta pozycja jest właśnie dla Was!


Książka w przedsprzedaży w najlepszej cenie!


W czasie pandemii niektóre problemy stały się szczególnie palące, a na wiele z nich zareagowała w swojej książce Rashmi Sirdeshpande. Fake newsy uwidoczniły to, jak ważna jest umiejętność krytycznego myślenia i rozważnego korzystania z mediów – i między innymi tego chce nauczyć nas autorka.

Poprzez zabawne anegdoty i bogato ilustrowane fakty uczy o mechanizmach działania mediów, polityki czy psychologii tłumu. W sposób dostosowany do młodego czytelnika prezentuje problemy współczesnego świata, takie jak globalne ocieplenie, rasizm czy nierówności społeczne, a co najważniejsze – podsuwa nam jednocześnie pomysły na to, jak możemy sobie z nimi radzić. Dzięki temu wiemy, co robić i przestajemy się stresować.

,,Najważniejsze, co chciałam zdziałać tą książką, to dać młodym ludziom poczucie, że ich działania mają moc. By czuli się pewni, że ze światem wszystko będzie dobrze, ponieważ jest wielu dobrych ludzi, którzy robią wspaniałe rzeczy. By czuli się silni i sprawczy, bo każdy z nas może podjąć – choćby niewielkie – kroki, aby coś zmienić. Świadomość, że nie jesteśmy bezradni, że nasze małe działania mogą przyczynić się do zmian, jest naprawdę potężna. Nie chcę, żeby ktokolwiek czuł się zmuszony do zmieniania świata w pojedynkę, ale chciałabym, aby każdy wiedział, że możemy to zrobić wszyscy razem!”.
– Rashmi Sirdeshpande

Książkę możecie nabyć w księgarniach od 16 czerwca 2021!

Książka ,,Dobre wieści"

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj