Chcesz wiedzieć, jak zawalczyć o byłego chłopaka? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź.

Decyzja o rozstaniu nie zawsze jest słuszna i czasami uświadamiamy sobie, że chciałybyśmy spróbować jeszcze raz. Ja to zrobić? Trzeba zawalczyć o byłego chłopaka. W tym wpisie podpowiadamy, jak to zrobić.

Wybadaj grunt

To, że chcesz odzyskać byłego chłopaka to jedno, ale drugie to pytanie czy on tez tego chce i czy nie znalazł już sobie nowej dziewczyny. Żeby się o tym przekonać, musisz wpierw wybadać grunt.

Jak to zrobić? Najprościej jest zajrzeć na jego konta społecznościowe. Jeśli ma tam zdjęcia z jakąś dziewczyną, to raczej możesz mieć pewność, że jest zajęty. Jeśli ma tylko swoje zdjęcia, to może (ale nie musi) oznaczać, że jest singlem. Uważaj, żeby podczas śledzenia go, przypadkowo nie polubić jego zdjęcia, szczególnie jeśli on jest w związku.

Możesz też po prostu napisać do niego wiadomość. Jeśli on odpisze Ci na nią i uda Wam się pogadać choć przez chwilę, to prawdopodobnie masz szansę go odzyskać.

Zaproponuj spotkanie

Prędzej czy później i tak będziesz musiała to zrobić, więc lepiej zrobić to możliwie jak najszybciej. Jeśli boisz się tak po prostu zaprosić go na kawę czy do kina, to wymyśl jakiś pretekst do spotkania.

Porozmawiaj z nim otwarcie

Ciężko będzie Ci odzyskać byłego chłopaka, jeśli nie powiesz mu co czujesz. On niekoniecznie domyśli się, o co Ci chodzi, bo to w końcu facet 🙂 Czasem dobrze jest wyłożyć karty na stół.

Bądź gotowa na porażkę

Musisz być przygotowana na to, że on odrzuci Twoje zaloty. Trudno, może tak właśnie miało być? Nikogo nie zmusisz do miłości, więc pogódź się z tym i idź dalej.

Poukładaj sobie przeszłość

Bez względu na to, czy daliście sobie drugą szansę, czy nie, musisz rozliczyć się z przeszłością, aby nie popełniać więcej starych błędów.

Nie odpuszczaj zbyt szybko

Nawet jeśli on początkowo ma opory przed daniem Ci drugiej szansy, to nie poddawaj się tak od razu. Udowodnij mu, że Ci na nim zależy.

Pozbądź się swoich wad

Nikt z nas nie jest idealny – jeśli się rozstaliście to z pewnością on miał Ci coś do zarzucenia (a Ty jemu). Pracuj nad sobą, aby być lepszym człowiekiem i staraj się pozbyć swoich wad.

Czytaj także: Jak ustrzec się kryzysu w związku?

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj