Źródło: Pinterest

Zobacz, w jaki sposób możesz zepsuć sobie randkę – oto nasz ANTYPORADNIK.

Uwaga! Ten post powinien być traktowany z przymrużeniem oka – nie życzymy nikomu zepsutej randki ani tym bardziej nie udzielamy rad, jak tego dokonać 🙂

Jak zepsuć sobie randkę?

Nastawienie

Już przed randką ułóż sobie jej scenariusz. Masz do wyboru dwie opcje: albo nastawiasz się pozytywnie albo negatywnie. Według pierwszego – pójdź na spotkanie z myślą, że umówiłaś się ze swoim przyszłym mężem, więc nie ma opcji, że coś pójdzie nie tak i kolejnej randki nie będzie – w innym razie załamałabyś się! A według drugiego – to jednak nie ma sensu, przecież i tak się nie uda, więc po co się w ogóle starać?

Dodaj sobie odwagi

Jeżeli alkohol lub papierosy dodają Ci odwagi – śmiało sięgnij po nie przed randką. Musisz w końcu być przebojowa i pewna siebie, żeby on Cię zaakceptował.

Spóźnij się

Jeśli przyjdziesz ?chwilkę” po ustalonym czasie i go o tym nie powiadomisz, to przecież nic się nie stanie. To może być jeden ze sposobów na granie niedostępnej! Poza tym, jak kocha, to poczeka, prawda?

Pokombinuj z wyglądem

Spraw chłopakowi niespodziankę i zaskocz go zmianą w wyglądzie. To będzie dla niego niemałe przeżycie, jeśli zobaczy Cię na przykład w przefarbowanych na zielono włosach.

Olej swój wygląd

W końcu wszyscy powtarzają, że liczy się wnętrze, czyż nie? Dlaczego więc by nie olać tego wszystkiego, wskoczyć w zaniedbany dres i pokazać się z najmniej atrakcyjnej strony? Ciekawa taktyka, a co jeśli on wystroi się jak spod igły? Możesz czuć się wtedy dość niekomfortowo, ale w takim razie to jego wina!

Przesadź ze wszystkim

Mocny makijaż, wyzywające ubrania, bluzka z dekoltem, spódniczka mini – odbierz sobie całą wygodę i pewność siebie, ukryj swoje prawdziwe oblicze pod toną makijażu. W końcu chłopcy lubią takie dziewczyny.

Wpadnij w panikę

Niech przed wyjściem dopadną Cię wątpliwości. A co jeśli nie spodobam mu się? A może on nie jest tak przystojny jak na zdjęciu? Jak mam się zachowywać? Może zrezygnuję…?

Zasięgnij porady od każdej koleżanki

Po pierwsze, pochwal się wszystkim znajomym swoją randką, a później obdzwoń wszystkie koleżanki z prośbą o rady. Przecież one wiedzą lepiej od Ciebie, jak powinnaś się ubrać, umalować, no i jak się zachowywać.

Zachowuj się nienaturalnie

Przy nim zapomnij, kim tak naprawdę jesteś i pokaż się z jak najlepszej strony, choćby nie wiadomo ile Cię to kosztowało. Zaprezentuj mu najlepszą wersję siebie, nawet jeśli tak naprawdę przeczy to Twojej osobowości – czego się nie robi dla ukochanego, prawda?

Jeśli zrezygnujesz z powyższych ?porad”, to całkiem możliwe, że Wasza randka będzie udana 🙂

Czytaj także: Jak zaprosić go na randkę?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj