Źródło: Pinterest

Chciałabyś zorganizować romantyczną kolację ze swoim chłopakiem, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? W tym wpisie znajdziesz podpowiedź!

Romantyczna kolacja to przepis na udaną randkę, pod warunkiem, że będzie dobrze zorganizowana. W dzisiejszym wpisie podpowiadamy, jak to zrobić.

Jak zorganizować romantyczną kolację z chłopakiem?

#1. Zadbaj o odpowiednie miejsce

Planując romantyczną kolację musisz zadbać o odpowiednie miejsce, które zapewni Wam intymną atmosferę. Upewnij się, że w czasie randki nikt nie będzie Wam przeszkadzał, w Wy będziecie mogli skupić się tylko na sobie.

#2. Zastanów się nad menu

Byłoby szkoda, gdyby okazało się, że na romantyczną kolację przygotowałaś potrawę, której chłopak nie lubi. Jeżeli planujesz zrobić mu niespodziankę, możesz dyskretnie podpytać go, jakie dania mu nie smakują, aby uniknąć wpadki.

Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu
Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu

#3. Stwórz nastrojową playlistę

Muzyka jeszcze bardziej wprowadzi Was w romantyczny nastrój, dlatego zadbaj o to, byście mieli co słuchać. Najlepiej będzie, jeśli przygotujesz wcześniej całą playlistę, aby nie przeszkadzały Wam reklamy.

#4. Przygotuj sobie tematy do rozmowy

Jeżeli nie jesteście jeszcze ze sobą zbyt długo, to w czasie randki może się zdarzyć, że zabraknie Wam tematów do rozmów. Im krótszy staż związku, tym bardziej krępujemy się, gdy nastanie chwila ciszy. Aby tego uniknąć, po prostu przygotuj sobie wcześniej awaryjną listę z kilkoma tematami, które poruszysz w razie potrzeby. Możesz skorzystać z naszych propozycji: 20 kreatywnych pytań do chłopaka.

#5. Daj chłopakowi małą wskazówkę

Chociaż większość osób uwielbia niespodzianki, ale czasami nie warto wszystkiego ukrywać przed drugą osobą. Jeżeli nie powiesz chłopakowi, jak ma się ubrać, to może założyć zwykły T-shirt i luźne spodnie, podczas gdy Ty powitasz go w dopasowanej sukience i szpilkach. Dla niektórych to nie będzie problemem, ale są też i tacy, którzy poczują się co najmniej głupio.

Czytaj także: Petting ? czym jest i jak go uprawiać?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj