Planujesz zorganizować imprezę sylwestrową w swoim domu i nie wiesz jak się za to zabrać? Skorzystaj z naszych wskazówek!

Jak zorganizować Sylwestra w domu?

Jedzenie

To jedna z podstawowych kwestii. Przygotuj coś na ciepło oraz przekąski. Jeśli zapraszasz kogoś, kto nie je mięsa, zadbaj o to, żeby też miał co jeść. Możesz umówić się z gośćmi, że każdy przyniesie coś do jedzenia albo gotujcie razem (to świetna zabawa!).

Napoje

Jeżeli nie jesteście pełnoletni, przygotujcie sobie bezalkoholowe drinki! W Internecie znajdziecie masę przepisów na pyszne napoje.

Muzyka

Bez względu na to, czy masz do dyspozycji cały dom dla siebie, czy zamierzasz z gośćmi siedzieć w swoim pokoju, przyda Wam się muzyka. Jeśli nie chcesz włączać radia, przygotuj własną playlistę. Tutaj też możesz zaangażować swoich gości do pomocy, dzięki czemu zyskasz pewność, że każdy będzie zadowolony, a muzyka będzie różnorodna.

3 najważniejsze rzeczy już są. Pozostało tylko jeszcze jedno: Co będziecie robić?

Możliwości macie mnóstwo. Możesz porozmawiać na ten temat ze swoimi gośćmi. Dowiedz się, czy mają jakieś pomysły. Jeśli nie, skorzystaj z naszej listy propozycji:

  • Wspólne gotowanie. Wspominaliśmy o tym już wyżej – to świetna rozrywka, poza tym dzięki temu przed imprezą nie będziesz tracić czasu na gotowanie.
  • Typowa domówka. Jeśli zapraszasz więcej osób, to możecie po prostu rozmawiać i tańczyć.
  • Karaoke. Ten pomysł można zrealizować bez względu na to, ile osób do siebie zaprosisz.
  • Konkurs tańca. Możecie naśladować układy taneczne znalezione na YT lub po prostu improwizować. Jedno jest pewne – dobra zabawa gwarantowana.
  • Przebieranki. To opcja raczej na babską imprezę (choć niekoniecznie!). Przebierzcie się, pomalujcie się na wzajem (lub każda siebie samą, ale bez lusterka) i poróbcie śmieszne zdjęcia. Za parę lat będzie to wspominać z uśmiechem.
  • Maraton filmowy. Pomysł jest oklepany, ale to wcale nie oznacza, że jest zły! Każdy może zaproponować 1 film lub stwórzcie wspólnie jedną listę i po prostu wylosujcie tytuły.

Macie jeszcze jakieś pomysły na zabawę sylwestrową? Piszcie w komentarzach!

Jak zorganizować Sylwestra w domu?
https://fancy.com/things/279960995/Glitter-Confetti

1 KOMENTARZ

  1. Sylwester w domu może być super! Planszówki, muzyka, dobre jedzonko. Ja na pewno przygotuję kanapki na ciepło i muffinki 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj