Źródło: Pinterest

Poznaj sylwestrowe wróżby oraz przesądy, które zapewnią Ci szczęście w miłości!

Miłosne wróżby na Sylwestra

#1. Aby zapewnić sobie powodzenie u płci przeciwnej, ubierz w Sylwestra nową bieliznę wraz z metką i zadbaj o swój wygląd.

#2. Jeśli chcesz poznać imię swojego przyszłego chłopaka, tuż po północy posłuchaj o czym rozmawiają Twoi znajomi. Pierwsze imię męskie, jakie usłyszysz, to imię Twojej przyszłej miłości.

#3. W noworoczny poranek wyjrzyj przez okno. Jeśli pierwszą osobą, którą zobaczysz, będzie mężczyzna, to będzie to znaczyć, że niedługo znajdziesz chłopaka.

#4. Chcesz wiedzieć czy Twój chłopak jest tym jedynym? A może masz na oku kilku i nie wiesz kogo wybrać? Przed snem (w nocy z pierwszego poniedziałku na wtorek) włóż pod język malutki kawałeczek liścia laurowego, a we śnie otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie.

#5. Spędzasz Sylwestra sama w domu? Dokładnie o północy zmruż oczy, spójrz przez dziurkę od klucza w drzwiach wejściowych i powiedz: ,,Ukaż mi się ukochany”.

#6. Podczas wznoszenia toastu, uważnie przyjrzyj się bąbelkom w szampanie – duże i szalejące oznaczają rok pełen przemian i romansów, a drobne i delikatnie unoszące się ku górze, stabilność w życiu uczuciowym i spokój.

W sylwestrowe wróżby można wierzyć lub nie, ale na pewno sprawią, że ta noc będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.

Czytaj także: Jak spędzić Sylwestra w domu?

Miłosne wróżby na Sylwestra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj