Źródło: Pinterest

Poznaj sylwestrowe wróżby i przesądy, które zapewnią Ci szczęście w miłości!

Miłosne wróżby na Sylwestra

#1. Aby zapewnić sobie powodzenie u płci przeciwnej, ubierz w Sylwestra nową bieliznę wraz z metką i zadbaj o swój wygląd.

#2. Jeśli chcesz poznać imię swojego przyszłego chłopaka, tuż po północy posłuchaj o czym rozmawiają Twoi znajomi. Pierwsze imię męskie, jakie usłyszysz, to imię Twojej przyszłej miłości.

#3. W noworoczny poranek wyjrzyj przez okno. Jeśli pierwszą osobą, którą zobaczysz, będzie mężczyzna, to będzie to znaczyć, że niedługo znajdziesz chłopaka.

#4. Chcesz wiedzieć czy Twój chłopak jest tym jedynym? A może masz na oku kilku i nie wiesz kogo wybrać? Przed snem (w nocy z pierwszego poniedziałku na wtorek) włóż pod język malutki kawałeczek liścia laurowego, a we śnie otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie.

#5. Spędzasz Sylwestra sama w domu? Dokładnie o północy zmruż oczy, spójrz przez dziurkę od klucza w drzwiach wejściowych i powiedz: ,,Ukaż mi się ukochany”.

#6. Podczas wznoszenia toastu, uważnie przyjrzyj się bąbelkom w szampanie – duże i szalejące oznaczają rok pełen przemian i romansów, a drobne i delikatnie unoszące się ku górze, stabilność w życiu uczuciowym i spokój.

W sylwestrowe wróżby można wierzyć lub nie, ale na pewno sprawią, że ta noc będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.

Miłosne wróżby na Sylwestra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here