Sprawdź, jak zrobić dobre wrażenie na rodzicach chłopaka.

Pierwsze spotkanie z rodzicami chłopaka to wielkie wydarzenie, które wiąże się ze sporym stresem. Nie ma się czemu dziwić, w końcu jeśli zrobimy złe pierwsze wrażenie, to ciężko będzie nam je później zetrzeć. W tym wpisie przedstawiamy kilka wskazówek, dzięki którym zapunktujesz u rodziców chłopaka.

Jak zrobić dobre wrażenie na rodzicach chłopaka?

1. Bądź uśmiechnięta. Ukrycie swoich nerwów może być trudne, ale z pewnością pomoże Ci w tym uśmiech na twarzy. Nie chodzi oczywiście o to, żebyś szczerzyła się przez całe spotkanie, ale pokaż, że jesteś pozytywną osobą.

2. Nie mów o wszystkim. Jeśli masz jakieś nałogi lub ?kontrowersyjny” pomysł na życie to nie mów o tym na pierwszym spotkaniu, chyba że zostaniesz o to spytana. Kłamstwo nie jest dobrym pomysłem, ale jeśli nie chcesz dawać rodzicom ukochanego powodów, żeby Cię nie lubili, to po prostu przemilcz takie rzeczy.

3. Ubierz się skromnie. Nie musisz zakładać habitu, ale mini i głębokie dekolty lepiej sobie odpuść 🙂 Lepiej, żebyś nie kojarzyła im się tylko z prowokacyjnym wyglądem.

4. Nie poruszaj zakazanych tematów. Polityka, religia i intymne szczegóły to tematy, których lepiej nie poruszać, jeśli chcemy by spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

5. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Oni mogą to wyczuć, a nawet jeśli nie, to może wyjść później i będzie Ci po prostu głupio. Bądź sobą, a reszta się ułoży.

6. Powiedz im coś miłego. Pochwal obiad lub ubranie Twojej przyszłej teściowej 🙂 Zachowaj jednak umiar w prawieniu komplementów, bo nikt nie lubi lizusostwa.

Polecamy: 10 dziwnych pytań do chłopaka, których lepiej nie zadawać

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj