Jak ukryć związek przed rodzicami?
Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz zrobić dobre wrażenie na rodzicach swojej wybranki? W tym wpisie podajemy sposoby, które mogą Ci się przydać.

Niedługo masz poznać rodziców swojej dziewczyny, przez co stresujesz się i kompletnie nie wiesz, jak się zachować, aby dobrze przed nimi wypaść? To bardzo naturalna reakcja, a poniżej pokażemy pewne rozwiązania, które sprawią, że jej rodzice Cię polubią. Nie masz się czego bać!

Jak zrobić dobre wrażenie na rodzicach dziewczyny?

#1. Zadbaj o siebie

Jeśli wybierasz się na spotkanie z jej rodzicami (rodzinny obiad lub jakiś wspólny wypad) powinieneś zadbać o swój wygląd. W końcu to od niego zaczyna się pierwsze wrażenie. Zanim ludzie Cię poznają jaki jesteś w środku, widzą jak wyglądasz, dlatego ubierz się schludnie, ogol się, odśwież oraz ułóż dobrze fryzurę. Jeśli spotkanie jest bardziej uroczyste nie przychodź w dresach czy sportowej bluzie. Pamiętaj, żeby dobrać strój do okazji. Uważaj jednak, aby nie przesadzić z elegancją. Zbyt duża ilość perfum czy żelu na włosach też nie prezentuje się dobrze.

#2. Przygotuj się do rozmowy

Martwisz się, że podczas rodzinnego obiadu będzie panować niezręczna cisza, bo nie wiesz o czym rozmawiać z jej rodzicami? Przygotuj się wcześniej do rozmowy, prosząc dziewczynę, aby opowiedziała Ci trochę o swoich rodzicach, ich hobby, pracy i charakterze. Dzięki temu będziesz wiedział o czym rozmawiać i jak dobierać słowa, aby druga osoba się nie uraziła. Pytając o to co jej rodzice lubią, na pewno będzie im miło opowiadać czy dzielić się doświadczeniami. Ponadto zbuduje to miłą atmosferę wśród Was.

#3. Bądź uprzejmy i kulturalny

Jeśli na co dzień dużo przeklinasz lub niemiło się odzywasz do innych, w tym wypadku będziesz musiał się nieco powstrzymać. Z pewnością takie zachowanie mogłoby nie przypaść do gustu rodzicom Twojej dziewczyny. Staraj się być spokojnym, zadbaj o kulturę słowa, ale też o swoje zachowanie. Nie kiwaj się na krześle, staraj się kulturalnie jeść, unikaj głupich odzywek, trzymania rąk w kieszeni czy głośnego żucia gumy.

#4. Weź drobny upominek

Z pewnością zrobi to dobre wrażenie. Oczywiście nie w każdej rodzinie taki gest może być lubiany, dlatego zapytaj się najpierw swojej dziewczyny. Wino do obiadu, kwiaty dla gospodyni, drobna pamiątka z wakacji przywieziona dla nich, czekoladki, samemu upieczone ciasto? Sam zobacz, co w Twoim wypadku może być miłym upominkiem dla innych.

#5. Pokazuj swoje uczucia do ich córki

Spoglądaj na nią, chwyć za rękę, muskaj delikatnie jej włosy, uśmiechaj się i nie krępuj od czasu do czasu dać jej buziaka w policzek. W ten sposób jej rodzice zobaczą namacalnie Twoje uczucia do ich córki i nabiorą pewności, że jej nie zranisz czy nie oszukasz. Zwracaj się do dziewczyny z szacunkiem i delikatnością. Pamiętaj jednak, aby unikać zbytnich uniesień, np.: namiętnych pocałunków czy dotykania dziewczyny po pośladkach. Takie rzeczy lepiej pozostawić na moment, w którym będziecie sami.

#6. Wykazuj chęć pomocy i zainteresowanie

Rozlało się coś na stole? Staraj się pomóc to posprzątać. Widzisz jak jej mama niesie dużo rzeczy naraz? Zaproponuj, że jej pomożesz. Nie bądź obojętny, jeśli widzisz, że ktoś potrzebuje pomocy. Bo na pewno Cię za to docenią.

#7. Uśmiechnij się

Uśmiech już na starcie doda Ci +10 do atrakcyjności, bo dzięki niemu będziesz sprawiał wrażenie bardziej sympatycznego. Nie zapominaj też, że uśmiech zaraża. Może wyleczysz kogoś z chwilowego dołka?

#8. Bądź sobą

A raczej: najlepszą wersją siebie. Powyższe sposoby są jedynie propozycjami. Jeśli coś jest kompletnie nie w Twoim stylu lub po prostu nie chcesz tego robić, nie musisz. Ważne abyś nie był sztuczny, a w pełni wyluzowany i dokładnie taki, jaki jesteś przy swojej dziewczynie. Nie ma sensu udawać kogoś, kim nie jesteś. Bądź sobą, ale staraj się jeszcze bardziej niż zazwyczaj, a z pewnością będzie dobrze. A jeśli coś nie wyjdzie, grzecznie przeproś i nie załamuj się, bo z pewnością da się to jeszcze jakoś naprawić.

Polecamy: Jak powinien zachować się chłopak, kiedy dziewczyna ma okres?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj