Pierwsza noc z chłopakiem
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/560135272407005029/

Zastanawiasz się, co możesz zrobić dla swojej dziewczyny, kiedy ma TE DNI? Zobacz nasze sposoby, które sprawią, że z pewnością poczuje się ona lepiej.

Każda dziewczyna przeżywa okres inaczej, ale mimo wszystko dla większości jest to bolesny oraz nerwowy czas. W tym czasie zdarza się, że nie mamy na nic ochoty i wszystko nas denerwuje, więc najchętniej leżałybyśmy w łóżku, pożerając ogromne tabliczki czekolady. Chłopaków pewne zachowania mogą wręcz przerażać, jednak zamiast uciekać w tym czasie od swoich partnerek, warto się nimi zaopiekować. Jak to zrobić? O tym przeczytasz poniżej!

Jak powinien zachować się chłopak, kiedy dziewczyna ma okres?

1. Kup jej coś słodkiego

W większości przypadków taki słodki prezent bardzo poprawi humor Twojej dziewczynie. Kupując jej coś słodkiego, nie będziesz musiał się już bać, że zamiast tego pożre ona Ciebie 🙂

2. Podaruj jej drobny upominek

Nie tylko słodycze mogą rozluźnić Twoją dziewczynę, czy poprawić jej nastrój, ale również drobne upominki, takie jak kwiaty, będą w tym wypadku odpowiednie. Jeśli wiesz, co lubi Twoja kobieta, to okres jest jedną z okazji, przy której powinieneś jej to kupić.

3. Pozwól jej leniuchować

Zamiast zabierać ją na długi spacer, pozwól jej poleżeć w Twoim łóżku, włącz jej ulubiony serial i nakryj ciepłym kocem. Z pewnością sprawi to, że nabierze sił i być może będzie bardziej chętna, aby później wyjść z Tobą na dwór.

4. Unikaj konfliktów

Podczas miesiączki dziewczyny bywają bardziej nerwowe niż na co dzień, dlatego unikaj wszystkiego, co mogło by ją zdenerwować, czy doprowadzić do kłótni. Jeśli masz do poruszenia dyskusyjny temat, to pozostaw to na inny dzień, aby jeszcze bardziej jej nie rozdrażniać.

5. Zastąp ją w domowych obowiązkach

Zrób za nią czynności, które ona wykonywała do tej pory, np. umyj naczynia lub zamieć podłogę. Bądź wyrozumiały, jeśli Twoja ukochana czuje się nieco gorzej.

6. Spróbuj ją rozśmieszyć

Śmiech to zdrowie, a przy tym pomoże on Twojej dziewczynie zapomnieć o bólu chociaż na chwilę. Pooglądaj z nią śmieszne filmiki albo opowiedz jej jakieś śmieszne historyjki, a z pewnością poczuje się lepiej.

7. Bądź wyrozumiały

Mimo iż my, kobiety, przykładamy ogromną wagę do tego, by jak najlepiej się prezentować nawet w TE DNI, czasami mogą zdarzyć się drobne zaniedbania, na które nie mamy wpływu. Jeśli dziewczyna zostawi plamę po sobie, to nie denerwuj się na nią, tylko spokojnie zmyj zabrudzenie zimną wodą. Jeśli ubrudzi sobie spodnie, pożycz jej swoje ubranie lub pomóż zakryć plamę. Bądź wyrozumiały, jeśli Twoja ukochana  będzie musiała częściej chodzić do toalety. Gdy będzie smutna czy poddenerwowana bez powodu, po prostu ją przytul. Staraj się zrozumieć, jeśli nie chce iść z Tobą na basen, nie zmuszaj jej do niczego, a z pewnością kiedyś Ci to wynagrodzi.

Pamiętaj, że każda z nas przezywa okres inaczej, więc obserwuj swoją kobietę, zwracaj uwagę na to jak się czuje oraz co jej sprawia przyjemność. Staraj się dbać o nią najlepiej jak potrafisz!

Czytaj także: Gdzie dotykać dziewczynę, aby czuła się dobrze?

Pierwsza noc z chłopakiem
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/405605510192803352/

7 KOMENTARZE

  1. Pokłóć się z nią i idź z chłopakami na browar. To zawsze działa. Opcja number twoo wymasuj jej stopy zrób śniadanie obiad kolację , bądź ciągle uśmiechnięty nawet jak mówi że chyba się pomyliła że jest z tobą. Zrób jej prezent obejrzyj z nią serial którego nienawidzisz. Kup jej kwiaty , mów jaka to nie jest piękna. Ja uważam że lepsze jest kilka dni milczenia na kacu a po czerwonym październiku podarowanie czerwonej róży i dobry numerek. Jak ja mam kaca to ona nie chodzi nie daje mi prezentów , nie mówiąc o innych rzeczach więc uważam że słusznie i sprawiedliwie postępuję.

    • Zamiast czekolady to wypadałoby zdrowe mięso, które dostarczy utraconych w krwi składników. Kebson zawsze pomaga

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj