Źródło: Pinterest

Masz dziewczynę i zastanawiasz się, w jakie miejsca powinieneś ją dotykać? Ten wpis wiele Tobie podpowie!

Dotyk daje nie tylko przyjemność fizyczną, ale może też w jakiś sposób pokazywać uczucie, jakim darzymy drugą osobę. Gdzie powinieneś dotykać swoją dziewczynę, aby stworzyć romantyczną atmosferę między Wami, przybliżyć się do siebie i lepiej się poznać, ale tak, aby nie poczuła się zgorszona? Jak dotykiem pokazać dziewczynie, że Ci zależy? Poniżej przedstawiamy miejsca na ciele, w których dziewczyny lubią być dotykane.

Gdzie dotykać dziewczynę, aby czuła się dobrze?

#1. Dłonie

Dłonie są niezwykle wrażliwe, dlatego obchodź się z nimi delikatnie. Dotykanie czy łapanie się za dłonie jest bardzo romantyczne i przybliża do siebie zakochanych. Z pewnością jest to punkt obowiązkowy w każdym związku!

#2. Włosy

Mimo iż dziewczyny potrafią dbać o dobry wygląd swojej fryzury godzinami, dotykanie ich włosów sprawia im wiele przyjemności. Czują też dzięki temu, że mają piękne włosy i są z nich po prostu dumne.

#3. Talia

Talia jest również dość wrażliwym miejscem u dziewczyny, jednak nie każda lubi być tam dotykana. Aby pokazać, że dziewczyna jest Twoja, oraz że jest przy Tobie bezpieczna, obejmij ją w talii i przyciągnij do siebie.

#4. Policzki

Dzięki delikatnemu głaskaniu czy dotykaniu policzków, dziewczyny czują się bardziej doceniane i piękne. Pamiętaj by robić to delikatnie, a z pewnością wywołasz uśmiech na twarzy Twojej dziewczyny.

#5. Nadgarstki

Zataczaj palcem delikatne koła na wewnętrznej stronie nadgarstka, a zobaczysz, że Twojej ukochanej bardzo się to spodoba.

#6. Ramiona

Wielu dziewczynom dotykanie czy całowanie ramion kojarzy się z grą wstępną, dlatego zobacz, jak przy takim ruchu zachowuje się Twoja dziewczyna. Delikatne dotykanie ramion dziewczyny może być dla niej bardzo przyjemne.

#7. Szyja

Kobieca szyja jest jednym z najdelikatniejszych miejsc na ciele, a subtelne jej dotykanie może działać podobnie jak pocałunki, więc uważaj i dotykaj z umiarem.

Zawsze warto rozmawiać na temat dotyku. Zapytaj się swojej dziewczyny co lubi, a na co nie pozwala. Pamiętaj, aby nie dotykać dziewczyny w miejsca, na które nie wyraziła zgody.

Czytaj także: Jakie zachowania chłopaków odstraszają dziewczyny?

Źródło: Pinterest

2 KOMENTARZE

  1. Wszystko się zgadza, chociaż osobiście dodałabym do tej listy jeszcze plecy. Zwłaszcza dół pleców i nie chodzi tu o dotykanie pośladków Ale nad nimi. Według mnie jest to dotyk bardzo przyjemny Ale nie aż tak intymny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj