Różne zainteresowania w związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/648518415076692341

W tym wpisie znajdziesz 6 zachowań chłopaków, które odstraszają dziewczyny.

Jesteś ciekawy, jakie zachowania odpychają dziewczyny i psują podryw? W tym wpisie znajdziesz 6 przykładów, przez które możesz stracić szansę na poderwanie wymarzonej kobiety.

Jakie zachowania chłopaków odstraszają dziewczyny?

#1. Przeklinanie

W tym wypadku raczej nikt nie jest święty i każdemu może się zdarzyć rzucić mięsem ale chłopak, który co chwilę przeklina raczej nie będzie miał zbyt dużych szans u większości dziewczyn.

#2. Plucie

Chyba nie ma na świecie dziewczyny, której to imponuje, a większość uważa to za obrzydliwe. Na pewno nie doda Ci to męskości, więc możesz to sobie dopuścić.

#3. Nachalne podrywanie

Żadna dziewczyna nie lubi być podrywana w sposób nachalny, ale jeszcze gorzej, gdy chłopak startuje do wielu dziewczyn jednocześnie, licząc, że z którąś mu się uda poderwać. Takie zachowanie zniechęci każdą potencjalną kandydatkę.

#4. Kłamstwo

Kłamstwo ma krótkie nogi, a chłopak przyłapany na mówieniu nieprawdy nie będzie miał u żadnej dziewczyny najmniejszych szans.

#5. Branie używek

Papierosy, alkohol, narkotyki nie dodadzą Ci męskości, a branie używek ma negatywy wpływ nie tylko na Twoje zdrowie, ale również na to, jak Cię postrzegają dziewczyny. Zanim znowu zakurzysz sobie dymka albo ?walniesz” dwa browarki zastanów się, czy faktycznie warto…

#6. Nadmierne przechwalanie się

Wielu chłopaków lubi się przechwalać różnymi rzeczami, szczególnie w gronie swoich kolegów. Na dziewczyny działa to jednak jak płachta na byka, dlatego czasami lepiej jest ugryźć się w język.

Polecamy: Jakie cechy charakteru u chłopaka kręcą dziewczyny?

czego nie powinieneś mówić dziewczynie!
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/809733207988324378/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj