Są takie sytuacje, kiedy bycie szczerym z ukochaną osobą nie jest najlepszym pomysłem. Sprawdź, o jakie sytuacje chodzi!

Będąc w związku najczęściej nie chcemy niczego ukrywać przed tą drugą osobą i tego samego oczekujemy w zamian. Są jednak pewne sprawy, które lepiej przemilczeć. Gdy poważniej się nad tym zastanowisz, dojdziesz do wniosku, że sama o pewnych rzeczach wolałabyś nie widzieć. Oto kilka przykładów, kiedy lepiej nie być szczerym ze swoim chłopakiem.

Kiedy nie powinnaś być szczera ze swoim chłopakiem?

1. Ilu chłopców miałaś przed nim. Jeśli ta liczba jest wysoka, to dla jego dobra nie mów mu jej. On nie będzie szczęśliwszy posiadając tę widzę, a tylko niepotrzebnie będzie się zadręczał.

2. Zalety Twoich byłych. To najgorszy temat, jaki możesz poruszyć przy swoim ukochanym. Po prostu to przemilcz. Pod żadnym pozorem nie porównuj też Twojego obecnego do któregoś z byłych. Bardzo go tym skrzywdzisz, więc naprawdę lepiej tego nie rób.

3. Ile wydajesz na kosmetyki i ciuchy. To tak pół żartem-pół serio. Faceci nie powinni wiedzieć ile dokładnie pieniędzy potrafimy wydać na te wszystkie ,,niezbędne” rzeczy, bo mogliby się załamać.

4. Twoje kompleksy. Dopóki nie powiesz mu o swoich wadach, to on nie będzie o nich wiedział. Dobrze się zastanów, zanim zaczniesz mu narzekać na swoje rozstępy, zastanów się, czy naprawdę chcesz, żeby on zaczął je widzieć? Co więcej, może w którymś momencie faktycznie przyzna Ci rację, że są one problemem? Lepiej ugryź się w język.

5. Nieprzyjemne rzeczy, które inni mówią na jego temat. Być może ktoś z Twoich bliskich wypowiadał się niepochlebnie o Twoim ukochanym. W tym przypadku nie powinnaś być z nim szczera, szczególnie jeśli ktoś go źle ocenił. Twoi znajomi z pewnością się do niego przekonają, za to on już zawsze będzie ich traktował z dystansem.

6. Jego wady. Każdy ma wady, ale jeśli zasypiesz swojego chłopaka lawiną oskarżeń, on może się załamać. Lepiej stopniowo wprowadzaj zmiany i rób to delikatnie. Dzięki temu on nie będzie miał poczucia, że go nie akceptujesz.

Co jeszcze dodałybyście do naszej listy? Piszcie w komentarzach!

szczerość w związku

Źródło zdjęć: Pexels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj