Koperty ,,Open when...

Szukasz inspiracji na wyjątkowy prezent? Koperty ,,open when” to pomysł, który powinien Cię zaciekawić!

Jeśli lubisz dawać innym prezenty, a najlepiej takie, które zrobisz własnoręcznie, to mamy coś dla Ciebie! Koperty ,,open when” to sposób na spersonalizowany i niedrogi prezent, przy którym będziesz mogła wykazać się kreatywnością.

Koperty ,,open when” – pomysły

#1. ,,Otwórz kiedy… będziesz mieć odcisk na stopie” – do środka włóż oczywiście plasterek na odciski.

#2. ,,Otwórz kiedy… będziesz potrzebować szczęścia” – możesz tutaj wykorzystać 1 grosik albo ususzoną czterolistną koniczynę, chyba że osoba, którą chcesz obdarować ma jakiś inny talizman, który zmieści się do koperty.

#3. ,,Otwórz kiedy… będziesz chciała pobudzić szare komórki” – idealna do tego będzie krzyżówka lub sudoku.

#4. Otwórz kiedy… weźmiesz udział w milionerach” – kto powiedział, że wszystkie koperty muszą być poważne i życiowe? Możesz zrobić kilka takich, które prawdopodobnie nigdy nie zostaną otwarte, choć pewności mieć nie możesz. Do środka włóż np. koło ratunkowe ,,telefon do przyjaciela” i napisz swój numer lub listę wymarzonych prezentów, kupionych za wygrany milion.

#5. ,,Otwórz kiedy… będziesz potrzebować czegoś na otarcie łez / będziesz mieć katar” (do wyboru). Do środka włóż chusteczkę.

#6. ,,Otwórz kiedy… w siebie zwątpisz”. Wypisz wszystkie zalety osoby, którą obdarujesz kopertami.

#7. ,,Otwórz kiedy… zabraknie Ci motywacji”. Każdy czasem czuje się zniechęcony. Na kartce wypisz wszystko, co mogłoby zmobilizować bliską Ci osobę do działania.

#8. ,,Otwórz kiedy… za mną zatęsknisz”. Tutaj możesz wykorzystać Wasze wspólne zdjęcie albo wypisać wszystkie możliwości kontaktu z Tobą.

Masz więcej pomysłów co napisać na kopertach? Podziel się nimi w komentarzu!

Czytaj także: Koperty ,,Open when…” – pomysł na nietypowy prezent

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here