Źródło: Pinterest

W tym wpisie znajdziesz listę pytań, których lepiej nie zadawać chłopakowi.

Podczas rozmowy z chłopakiem często przychodzą nam do głowy różne pytania. Kiedy znamy się od niedawna, niektórych z nich lepiej nie zadawać, nawet jeśli pokusa jest duża. Poniżej znajdziesz 8 takich pytań.

Krępujące pytania do chłopaka, których lepiej mu nie zadawać

#1. Jakie masz fetysze?

Poruszanie takich tematów na początku znajomości nie jest dobrym pomysłem. Rozmowa o fetyszach wymaga pełnego zaufania do drugiej osoby, a o to jest niezwykle trudno, kiedy relacja jest świeża. Z czasem, kiedy staniecie się sobie bliżsi, takie rozmowy nie będą stanowiły problemu.

#2. Ile zarabiają Twoi rodzice?

Być może przyjdzie kiedyś taki moment, że poruszycie ten temat, ale zadawanie takiego pytania wprost i to na początku znajomości, wydaje się być dużym nietaktem. Pieniądze są dla niektórych tematem tabu, dlatego lepiej wybadać wpierw sytuację.

#3. Masz dużego?

To jest pytanie, na które prawdopodobnie i tak nie usłyszysz szczerej odpowiedzi. Pytanie o to jest kompletnie bez sensu, a tylko może sprawić, że zyskasz opinię ,,łatwej laski”. Lepiej po prostu poczekaj, aż przekonasz się na własne oczy 🙂

#4. Jaka jest najbardziej obrzydliwa rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłeś?

Jedno jest pewne – takiego pytania żaden chłopak się nie spodziewa. Problem jest taki, że po pierwsze on może nie chcieć na to pytanie odpowiedzieć, a z drugiej strony – czy naprawdę chciałabyś znać odpowiedź? Czasem im mniej wiesz, tym lepiej śpisz…

#5. Czy myślisz czasami o byłych dziewczynach?

Tego typu pytania nie mają sensu, ponieważ z góry wiesz, co chciałabyś usłyszeć. Wie to również chłopak, więc ma do wyboru albo skłamać i mieć spokój, albo powiedzieć prawdę i sprawić Ci przykrość, a nawet narazić na kłótnię… Chyba nie warto o tym rozmawiać.

#6. Czy ukradłeś coś kiedyś?

Wielu z nas zdarzyło się choć raz w życiu przywłaszczyć sobie czyjąś własność, choćby nieświadomie. Najczęściej ma to miejsce w dzieciństwie, kiedy nie zdajemy sobie sprawy z tego, że źle robimy. Nie każdy jednak ma na tyle czyste sumienie. Bezpieczniej będzie zapytać o tego typu doświadczenia z dzieciństwa, bo o ewentualnych późniejszych przypadkach chłopak raczej nie będzie chciał opowiadać.

#7. Co byś zrobił, gdybym zaszła teraz z Tobą w ciążę?

My, dziewczyny, lubimy rozmyślać o przyszłości i analizować różne scenariusze. Chłopcy niekoniecznie. Choć kwestia ewentualnej ciąży i rozwoju Waszej relacji jest bardzo ważna, to zadanie takiego pytania na samym początku znajomości, może nieźle wystraszyć chłopaka. Lepiej będzie odczekać z tym tematem nieco czasu, w przeciwnym razie on może pomyśleć, że chcesz go złapać na dziecko.

#8. Czego się najbardziej boisz?

Chłopcy nie lubią okazywać przed nami słabości, więc żaden z nich nie będzie chętnie opowiadał o tym, czego się boi. Niektórzy mogą czuć się wręcz zakłopotani takim pytaniem, bo strach jest niemęski.

Powyżej zamieściłyśmy kilka przykładów krępujących pytań do chłopaka, których lepiej mu nie zadawać. Oczywiście jest ich o wiele więcej. Jeżeli nie chcesz popełnić gafy, zanim spytasz o coś chłopaka, zastanów się, czy sama chciałabyś na dany temat rozmawiać.

Czytaj także: Niezbędnik przed pierwszą randką

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj