Trzeci tom serii ,,Girl Online” Zoelli jest już dostępny w księgarniach!

Długo wyczekiwana powieść ,,Girl Online solo” to trzeci tom serii autorstwa Zoe Sugg – niezwykle popularnej vlogerki znanej pod pseudonimem Zoella.

Książka ,,Girl Online”

Pierwsza część cyklu pt. ,,Girl Online” pobiła wszelkie rekordy popularności w Wielkiej Brytanii. Sprzedaż w pierwszym tygodniu po premierze osiągnęła zawrotną liczbę 78 tysięcy egzemplarzy, dając Zoe tytuł najlepiej sprzedającej się debiutantki 2014 roku. Czytelnicy z niecierpliwością oczekiwali dalszych losów bohaterki powieści – sympatycznej Penny, która pod nickiem Girl Online dzieli się ze światem swoimi przemyśleniami. W roku 2016 ukazała się ciepło przyjęta kolejna część serii – ,,Girl Online w trasie”.

Książka ,,Girl Online"

Najnowsza powieść  – ,,Girl Online solo” – to także początek nowego rozdziału w życiu Penny. Będzie on pełen przygód, wyzwań i rozterek, którym tym razem będzie musiała stawić czoła w pojedynkę. Czy uda się jej zapomnieć o Noah, skoro wciąż prześladują ją wspomnienia? Co przyniesie ze sobą zaproszenie do Akademii Madame Laplage? W ,,Girl Online solo” wrócą znane już postaci. Megan, ucząca się teraz w londyńskiej akademii artystycznej oraz Elliot – najlepszy przyjaciel Penny, który bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje jej pomocy.

Książka ,,Girl Online"Foto: https://www.facebook.com/Wydawnictwo.Insignis

Z okazji premiery Wydawnictwo Insignis na swoim Facebooku zorganizowało konkurs, w którym nagrodami są egzemplarze najnowszej powieści Zoe Sugg oraz wyjątkowe kuferki z kosmetykami Zoella Beauty.

KONKURS: http://bit.ly/go-solo-konkurs

ZAMÓW: http://bit.ly/zamow-go-solo

A już niedługo książkę będziecie mogli wygrać również na naszym Facebooku!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj