Przedstawiamy Wam książkę wydawnictwa Insignis, pt. ,,Młody świat”, która niedawno miała swoją premierę!

Książka ,,Młody świat” to opowieść o losach nastolatków w chylącym się ku ostatecznemu upadkowi Nowym Jorku. Jej autorem jest Chris Weitz – nominowany do Oscara reżyser. Znany z takich filmów, jak ,,Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu”, ,,Był sobie chłopiec”, ,,Złoty kompas” czy ,,American Pie”.

Książka ,,Młody świat”

Opis książki:

Witaj w Nowym Jorku – mieście rządzonym przez nastolatków

Tajemnicza epidemia zmiotła z powierzchni Ziemi dorosłych i dzieci, oszczędzając jedynie nastolatków. By przetrwać w chylącym się ku upadkowi świecie, młodzi łączą się w plemiona. Jefferson, mimowolny przywódca grupy zamieszkującej okolice Placu Waszyngtona oraz Donna – obiekt jego skrywanej miłości. Każdego dnia stawiają oni czoła niebezpieczeństwom postapokaliptycznego chaosu, świadomi, że ich dni są policzone.

Gdy jeden ze współplemieńców wpada na trop lekarstwa, pięcioro nastolatków wyrusza na ryzykowną ekspedycję. Lek ma pozwolić im się wymknąć nieuchronnej śmierci. W drodze do celu będą musieli pokonać terytoria opanowane przez gangi, fanatyków i bojówki. Ich wędrówkę będą znaczyły wymiany ognia, ucieczki, cierpienie i śmierć. Czy młodym bohaterom uda się ocalić wymierającą populację? Jakie mroczne zakamarki ludzkiej psychiki odkryją podczas tej ryzykownej eskapady?

James Patterson

,,Młody świat to bohaterowie, którzy pozostają w pamięci, oraz opowieść tak świeża i wartka jak w Niezgodnej”.

Stephen Chbosky

,,Trzymająca w napięciu postapokaliptyczna powieść, od której trudno się oderwać”.

,,Młody świat” to pełnokrwista postapokalipsa – mocna, przemawiająca do wyobraźni i bardzo autentyczna. Chris Weitz, mimo że adresuje książkę do młodego czytelnika, nie stosuje taryfy ulgowej. Nie wybiela na siłę świata, w którym przemoc, zło i śmierć to nieodłączny element codzienności. ,,Młody świat” to poruszająca opowieść o miłości rodzącej się niejako na progu śmierci. A także zdradzie i przebaczeniu. Prowadzona z dwóch perspektyw narracja (Donna i Jefferson) jeszcze bardziej dynamizuje akcję. Jej rozwój i zaskakujące zwroty kojarzą się z najlepszymi filmami sensacyjnymi i thrillerami. I tak ma być! Chris Weitz pisał bowiem ,,Młody świat” z myślą o jego późniejszej ekranizacji – na którą niecierpliwie czekamy!

Książka do nabycia w promocyjnej cenie tutaj: http://bit.ly/mlody-swiat

Książka ,,Młody świat"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj