Co zrobić, żeby chłopak, który Ci się podoba, Cię polubił? Oto kilka skutecznych sposobów!

Jak przypodobać się chłopakowi i jak wzbudzić jego sympatię? W tym wpisie podpowiemy Ci, jak to zrobić, żeby ON Cię polubił.

Co robić, żeby chłopak Cię polubił?

#1. Znajdź wspólne tematy do rozmów. Jeżeli chcesz złapać dobry kontakt z chłopakiem, to musicie mieć o czym rozmawiać. Warto mieć przygotowane kilka pytań, ale pamiętaj, że nie każdy lubi mówić o sobie. Rozważ wszystkie możliwe sytuacje, by nic Cię nie zaskoczyło.

#2. Nie bądź nachalna. Nikt nie lubi być do czegoś przymuszany. Jeśli będziesz za bardzo dążyć do kontaktu, osiągniesz efekt odwrotny do zamierzonego. To musi być naturalne, aby on sam miał ochotę lepiej Cię poznać.

#3. Bądź szczera. Nie kłam na swój temat i nie opowiadaj nieprawdziwych historii o innych. Kłamstwo ma krótkie nogi i najczęściej prawda szybko wychodzi na jaw, a wtedy będziesz niestety spalona w jego oczach.

#4. Śmiej się. Oczywiście nie bez przerwy, ale pamiętaj, że chłopcy lubią wesołe dziewczyny. Dobrze by było, żeby śmieszyły Cię jego żarty – wtedy jeszcze chętniej będzie z Tobą przebywał 🙂

#5. Zaoferuj mu swoją pomoc. Jeśli tylko masz możliwość, spróbuj mu w czymś pomóc. On z pewnością to doceni i na pewno zyskasz jego sympatię. Uważaj jednak, żeby nie dać się wykorzystać i zamiast pomagać, to robić wszystko za niego.

#6. Nie fochuj się. Jeśli będziesz się obrażać, on na pewno Cię nie polubi, więc po prostu tego NIE rób! Jeśli jego zachowanie Cię wkurza, to mu o tym powiedz, zamiast kazać się domyślać o co Ci chodzi.

Czytaj także: Jak być dla NIEGO wyzwaniem?

Co robić, żeby chłopak Cię polubił?

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj