Źródło: Pinterest

Co zrobić, żeby mimo upływu czasu być dla chłopaka wyzwaniem? Dzięki naszym poradom ON będzie za Tobą szalał!

Wiele z nas w czasie poznawania bliżej chłopaka popełnia błędy. Chwila milczenia z jego strony powoduje lawinę pytań: Co zrobiłam, że już do mnie nie pisze?; Czy powiedziałam coś za dużo?; A może wydałam mu się nudna? Można by długo wymieniać. W takiej sytuacji najczęściej odpalamy laptopa i zasypujemy naszą ukrytą miłość wiadomościami, co jest bardzo złym pomysłem i tylko pogarsza naszą sytuację. Co zrobić, żeby nie wyjść na natrętną, ale jednak zakręcić mu w głowie? Poniżej znajdziesz odpowiedź!

Jak być dla NIEGO wyzwaniem?

Nie zanudzaj go

Jeżeli jesteś taka sama, jak wszystkie inne dziewczyny, to nie zwrócisz jego uwagi. Musisz wyróżnić się w jakiś sposób na tle innych dziewczyn – w końcu każdy szuka kogoś, kto będzie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Bądź Tajemnicza

Chłopak będzie chciał dowiedzieć się o Tobie jak najwięcej. Nie opowiadaj mu o wszystkim już na pierwszym spotkaniu. Jeśli to zrobisz, to on będzie znał już każdy szczegół Twojego życia na pamięć i szybko może stracić zainteresowanie Tobą. Im mniej będzie się o Tobie dowiadywał, tym częściej będzie nalegał na spotkanie, aby odkrywać nowe historie i tajemnice Twojego życia.

Nie tak łatwo

Staraj się zgrywać niedostępną. Nie pisz do niego pierwsza, nie wyznawaj swoich uczuć dopóki on tego nie zrobi, nie pokazuj ogromnego zainteresowania jego osobą, czasem odmów. Mężczyźni to zdobywcy, dlatego warto jest się trochę z nimi ,,pobawić”. Nie bój się o to, że możesz wyjść na niemiłą i go urazić, gdyż mężczyźni naprawdę lubią biegać za dziewczynami. Chłopak może stracić zainteresowanie dziewczyną, która jest na każde jego zawołanie. On woli niedostępność! Wszystkim dobrze wiadomo, że to, co trudne do zdobycia, wydaje się bardziej atrakcyjne. A jeżeli osiągniemy coś, co wymagało od nas poświęcenia dużej ilości czasu, wysiłku i zaangażowania, będziemy uważali to za bardzo cenne!

Dbaj o siebie

Chłopcy to wzrokowcy, więc pierwszym na co zwrócą uwagę będzie wygląd. Dbaj o to, aby Twoje włosy były dobrze ułożone, ubieraj się schludnie, podkreślając najlepsze atuty. Zachowaj również czystość paznokci, pilnuj, aby Twoje usta nie pękały. Możesz również postawić na ulubiony makijaż – kombinuj!

Ktoś inny

Twój wymarzony chłopak zobaczył Cię z kimś innym? To idealnie! Teraz będzie myślał, że nie jest jedynym na horyzoncie i przyłoży się jeszcze bardziej do tego, aby podbić Twoje serce.

Czego nie robić?

Nie całuj się z nim już na pierwszej randce (tym bardziej nic więcej!), nie zaczynaj z nim związku po dopiero tygodniu znajomości, nie wyznawaj mu uczuć jako pierwsza, nie obciążaj go swoją osobą i nie staraj się być wszędzie tam, gdzie on. Po prostu daj mu się wykazać 🙂

Mamy nadzieję, że tych parę rad pomoże Wam w rozmowie z przyszłym chłopakiem.

Próbowałyście któryś z tych sposobów? Pochwalcie się w komentarzu, który z nich jest najbardziej przydatny!

Polecamy: Jakich pytań nie zadawać na pierwszej randce?

Jak być dla NIEGO wyzwaniem?

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj