Źródło: Pinterest

Przed Tobą pierwsza randka z chłopakiem? Sprawdź, jakich pytań lepiej mu nie zadawać!

Pierwsza randka wiąże się ze sporym stresem. Jak się ubrać, żeby powalić go na kolana? Co zrobić, żeby nie dopuścić do krępującej ciszy? O czym rozmawiać, a jakich tematów lepiej nie poruszać, aby spotkanie było udane? Pytań mnoży się mnóstwo. W dzisiejszym wpisie podpowiemy Ci, o co lepiej nie pytać chłopaka podczas pierwszego spotkania.

Jakich pytań nie zadawać na pierwszej randce?

#1. Jego była

Tak naprawdę ani Ty nie chcesz o niej słuchać, ani on nie chce o niej opowiadać. Temat Waszych byłych partnerów z pewnością jeszcze nie raz przewinie się podczas rozmów, ale nie warto psuć sobie humoru podczas pierwszej randki.

#2. Wiara

Poruszanie tego tematu jest dość ryzykowne. Wielu młodych ludzi oddala się od Kościoła, traktując wiarę jako powód do wstydu, a nawet wyśmiewając osoby wierzące. Lepiej, żeby takie tematy przyszły naturalnie, choć oczywiście jeśli macie podobne podejście do religii lub to celowy zabieg z Twojej strony (np. Ty jesteś bardzo religijna i nie chcesz tracić czasu na spotkania z kimś, kto nie wierzy), to jak najbardziej warto o tym porozmawiać 🙂

#3. Polityka

Ten temat jest nie tylko niebezpieczny, ale najczęściej również… nudny. Każdy oczywiście lubi rozmawiać o czymś innym, ale jeśli opowiadacie się za różnymi partiami, to przebieg Waszej randki może pójść w złym kierunku.

#4. Dzieci

Temat dzieci nie jest zły, dopóki nie rozmawiacie o WASZYCH DZIECIACH. Pierwsza randka to zdecydowanie zbyt szybko aby poruszać temat ślubu i potomstwa, dlatego nawet jeśli w głowie masz już wybrane imiona, to lepiej nie mów o tym głośno.

#5. Wyniki w nauce

Nie każdy lubi się uczyć i chwalić swoimi wynikami. Jeśli chłopak, z którym się umówiłaś, nie ma zbyt dobrych wyników, może nie być zadowolony, że poruszasz ten temat. Co innego rozmowy o nielubianych nauczycielach, śmiesznych historiach lub pomysłach na ściąganie.

#6. Seks

Jeśli liczysz na to, że Wasza znajomość przerodzi się w coś poważnego, to lepiej nie zadawaj mu pytań na temat seksu. Niestety robiąc to, możesz zostać posądzona o bycie ,,łatwą”, a chłopak w tej sytuacji może przestać traktować Cię poważnie.

Czytaj także: Na co chłopcy zwracają uwagę podczas pierwszego spotkania?

Jakich pytań nie zadawać na pierwszej randce?

Źródło zdjęć: http://favim.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj