Skin Care. Bzduroodporny poradnik o pielęgnacji
Skin Care. Bzduroodporny poradnik o pielęgnacji

Światowy bestseller autorstwa Caroline Hirons już 10 listopada pojawił się w księgarniach!

Twoja skóra jest niesamowita. Nie ma znaczenia, czy jesteś młodą dziewczyną bez żadnej zmarszczki, czy walczysz z trądzikiem, czy jesteś kobietą w sile wieku. Twoja skóra to cud natury. Codziennie ciężko pracuje pod lepką warstwą potu, tłuszczu, brudu, makijażu i pyłu z zanieczyszczonego powietrza. Czas jej za to podziękować! Aby zrobić to należycie, warto zrozumieć jej potrzeby i mechanizmy działania. Nie walcz ze swoją skórą – ona potrzebuje Ciebie tak samo, jak Ty jej.

Książka: ,,Skin Care. Bzduroodporny poradnik o pielęgnacji”

,,Skin care. Bzduroodporny poradnik o pielęgnacji” to książka, z której dowiesz się, jak zrozumieć swoją skórę. Pomoże Ci ona także we właściwy sposób o nią zadbać. Zawiera usystematyzowane informacje na temat rodzajów cery, jej budowy, możliwych dolegliwości w różnych okresach życia. Znajdziesz w niej mnóstwo wskazówek pielęgnacyjnych (nawet tak szczegółowych, jak pielęgnacja skóry podczas festiwalu czy uprawiania sportu!). Dowiesz się z niej między innymi, czym różni się pielęgnacja poranna od wieczornej oraz dlaczego autorka nie znosi elektrycznych szczoteczek do mycia twarzy. Dzięki temu poradnikowi stworzysz własny plan pielęgnacji, odpowiedni dla twoich potrzeb – i zasobności twojego portfela. Za pewne grupy produktów nie warto bowiem przepłacać.

Caroline Hirons, autorka książki, na skórze zna się jak mało kto. To zaufana konsultantka wielu marek z branży beauty, guru pielęgnacji skóry i doświadczona kosmetyczka. Przy tym wszystkim to także matka czwórki dzieci i dojrzała kobieta. Jej doświadczenia są nieporównywalnie bardziej ugruntowane niż młodziutkich beauty influencerek z nieskalaną problemami cerą.

Caroline zyskała miano ,,Skincare Queen” oraz miliony czytelników na całym świecie. Wszystko to dzięki bezkompromisowemu podejściu do tematu pielęgnacji skóry oraz jasnym wskazówkom, co warto nakładać na twarz, a czego nie. Jej najwierniejsi fani utworzyli na Facebooku grupę Skin Freaks. Kiedy Hirons poleca jakiś produkt, znika on ze sklepowych półek w mgnieniu oka. Taką siłę mają jej poparte dogłębną wiedzą rekomendacje.

,,Skin care. Bzduroodporny poradnik o pielęgnacji” to polskie wydanie jej książki. Pozycja otrzymała tytuł Best Book of the Year 2021 w kategorii Lifestyle, prestiżowego plebiscytu The British Book Awards. Dzięki wydawnictwu Insignis znajdziecie ją w polskich księgarniach już od 10 listopada 2021 roku.

Skin Care. Bzduroodporny poradnik o pielęgnacji
Skin Care. Bzduroodporny poradnik o pielęgnacji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj