Przedstawiamy Wam propozycje makeup’u na Sylwestra i imprezy karnawałowe. Sprawdźcie makijażowe trendy na rok 2018/2018.

Jeśli w przerwie między barszczem, pasztecikiem, a sernikiem snujesz plany na Sylwestra, to mamy coś dla Ciebie. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy Ci kilka propozycji makijażu idealnego na noworoczną imprezę. Sprawdź, co jest modne w tym roku.

Tej nocy możesz zaszaleć! Brokatowe cienie, doklejane diamenciki, czy sztuczne rzęsy są jak najbardziej okej. Pamiętaj tylko, że jeżeli mocno podkreślasz powieki (np. brokatowymi cieniami), usta pomaluj delikatnie i odwrotnie – jeśli pomalujesz usta bordową szminką, zrezygnuj ze świecącej oprawy oczu 🙂

Makijaż sylwestrowy:

Oczy. Brokatowe cienie do powiek to idealne rozwiązanie jeśli chodzi o makijaż sylwestrowy. Zabłyśnij w tę wyjątkową noc i przyciągaj spojrzenia innych.

Makijaż sylwestrowy

Usta. Nie bój się zaszaleć. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzić 🙂 Brokatowe powieki + usta nie wyglądają dobrze. Nie lubisz błyszczących ust? Postaw na czerwień lub… czerń! Te odcienie są modne w tym sezonie.

Makijaż sylwestrowy

Cera. Oczywiście podstawą makijażu jest gładka cera, więc podkład, korektor i puder to podstawa. Możesz też użyć bronzera lub różu, aby wykonturować nieco buzię.

Wolisz brokatowe usta czy powieki? Napisz nam w komentarzu 🙂

Źródło zdjęć: http://weheartit.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here