messy bun

Sprawdź jak zrobić messy bun krok po kroku!

Messy bun, czyli niesforny kok, to fryzura na którą szał był jakieś 2 lata temu. Nadal jest jednak bardzo modny, a w międzyczasie doczekał się nawet swojej alternatywnej wersji – samuraja. Fryzura ta wygląda jakby była robiona od niechcenia i choć najczęściej wybieramy ją w domu, to sporo dziewczyn decyduje się na nią również na zewnątrz. Problem z tą fryzurą jest taki, że nie zawsze wychodzi nam ona ?idealnie?. Zazwyczaj kiedy staramy się, aby ten niedbały kok wyglądał dobrze i nadawał się do pokazania światu, zaczynają się schody…

Messy bun możemy upiąć w różny sposób – nisko nad karkiem, na środku głowy, na jej czubku, a nawet z boku! Najważniejsze jest jednak to, aby wyglądał on na luźny, ale był jednocześnie na tyle mocny, aby się nie rozwalił. Poniżej przedstawiamy prosty tutorial, jak wykonać go krok po kroku. W wersji samuraj zostawiamy część włosów nieupiętą, aby luźno opadała nam na ramiona.

Do wykonania naszego koka potrzebujemy gumkę, która umożliwi nam dość mocne upięcie włosów. Możemy także użyć lakieru, aby nieco je natapirować przed upięciem.

Polecamy: Modne fryzury dla kręconych włosów

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj