Chłopak wyznał Ci miłość, a Ty nie jesteś pewna co dokładnie do niego czujesz? Przekonaj się, czy to już miłość, czy tylko zauroczenie!

Miłość czy tylko zauroczenie? Sprawdź co do niego czujesz!

To zauroczenie jeśli… znacie się mniej niż 3 miesiące

Naukowcy z Montreal’s Concordia University odkryli, że nasz mózg, może funkcjonować w stanie zauroczenia (odczuwamy wtedy nieustanną euforię) nie dłużej niż 3 miesiące, dlatego dopiero po tym czasie można mówić o miłości.

To zauroczenie jeśli… masz motyle w brzuchu

Wystarczy, że o nim pomyślisz albo go zobaczysz i od razu masz motyle w brzuchu? To znaczy, że wciąż jesteś nim zauroczona! Miłość przychodzi później, kiedy nie ma już uczucia motylków, a Ty mimo to czujesz się z tą osobą cudownie i za żadne skarby byś nie chciała być z kimś innym.

To zauroczenie jeśli… ON nie ma żadnych wad

Miłość przychodzi wtedy, gdy oboje zdajecie sobie sprawę z tego, że nie jesteście idealni, ale mimo to chcecie być razem i pracować nad sobą, by Wasz związek był jeszcze lepszy.

To zauroczenie jeśli… widzieliście się tylko kilka razy

Jeśli nie znacie się zbyt długo, a na dodatek widzieliście się kilka razy, to prawdopodobnie jesteście sobą zauroczeni. Żeby kogoś pokochać, trzeba go dobrze poznać. Dopóki siebie odkrywacie i jesteście w stanie pokazywać się drugiej osobie wyłącznie z tej najlepszej strony, ciężko mówić o miłości.

To miłość jeśli… znasz jego wady i je akceptujesz

Wiesz, że nie jest idealny, ale stara się być jak najlepszy dla Ciebie, jednak nawet jak mu to nie wychodzi to i tak go wspierasz.

To miłość jeśli… ufasz mu bezgranicznie

Na zaufanie trzeba sobie zapracować, a bez niego nie ma miłości. Jeśli możecie na sobie na wzajem polegać to znaczy, że przeżyliście już coś razem, a więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że łączy Was prawdziwe uczucie.

To miłość jeśli… macie za sobą ciężkie momenty

Jeśli mimo kłótni, problemów rodzinnych, choroby itp. jesteście ze sobą i się wspieracie to znaczy, że to jest miłość. Trudne chwile pokazują jakie uczucie tak naprawdę łączy dwoje ludzi.

To miłość jeśli… on daje Ci poczucie bezpieczeństwa

To miłość jeśli… jego szczęście i dobro jest dla Ciebie ważniejsze od Twojego

Jeśli dbacie o siebie na wzajem i staracie się na każdym kroku sprawiać sobie radość, nawet jeśli to wymaga poświęcenia z Waszej strony, to znak, że łączy Was miłość.

Polecamy: Najczęstsze kłamstwa chłopaków! Znacie je wszystkie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj