Specjalnie na Waszą prośbę zamieszczamy propozycje stylizacji z butami Nike Roshe Run w roli głównej!

Jako, że są to buty sportowe, dobrze wyglądają w sportowych zestawach, w połączeniu z dresami.Modne stylizacje z Nike Roshe Run! Modne stylizacje z Nike Roshe Run! Modne stylizacje z Nike Roshe Run! Modne stylizacje z Nike Roshe Run!

Ostatnio modne stało się połączenie sportowych butów z codziennymi stylizacjami, dlatego śmiało możesz nosić ten model Nike w połączeniu z jeansami i swetrem, a nawet marynarką!

Modne stylizacje z Nike Roshe Run! Modne stylizacje z Nike Roshe Run! Modne stylizacje z Nike Roshe Run!Modne stylizacje z Nike Roshe Run!Modne stylizacje z Nike Roshe Run!Modne stylizacje z Nike Roshe Run! Modne stylizacje z Nike Roshe Run!

Jeśli lubisz bawić się modą, koniecznie wypróbuj połączenie sportowych butów ze spódnicą lub sukienką! Taki styl od kilku sezonów lansują blogerki modowe.

Modne stylizacje z Nike Roshe Run!Modne stylizacje z Nike Roshe Run!
Źródło zdjęć: Google Grafika

7 KOMENTARZE

  1. Hey, mam prośbę.. Mogłabyś dodać artykuł a modnych kurtkach tej wiosny? Czas jechać na wiosenne zakupy a ja nie mam pojęcia a tym jaka będzie modna i jaką najlepiej kupić .. 🙂

  2. Moglibyście zrobić post z stylizacjami w z butami nike lub addidas które będą kolorowe? W tym poście były uniwersalne kolory roshe run a ja się zastanawiam nad kupienie niebieskich, zielonych nike’ów.

    • Kolorowe nike lub addidas możesz potraktować dokładnie tak samo, jak trampki. We wpisie zamieściliśmy kilka stylizacji z kolorowymi butami i jak widać kolor w niczym nie przeszkadza 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię