Nasze imię ma wpływ na to jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa co oznacza Twoje imię? Sprawdź!

Regina. Regina to kobieta odziana w królewski majestat, zaszczyty, sukcesy. Potrzebuje do życia wielbicieli oraz publiczności. Ma władczy charakter, energiczne usposobienie i wiele ambicji. Do tego przeważnie jest dumna oraz wyniosła. Lubi się wywyższać. Dąży tym samym do osiągnięcia godnego, kierowniczego stanowiska. Na brak elokwencji oraz pomysłów nie narzeka. A nawet jeśli spotka ją porażka to z siebie jest zadowolona a winę zgania na innych. Nigdy w siebie nie wątpi, ale brak jej pełnej konsekwencji oraz wytrwałości. Wobec ludzi przeważnie jest oschła i roszczeniowa. Mężczyzn z trudem obdarza zaufaniem.

Renata. Posiada dość zrównoważony charakter, najczęściej jest miła i wesoła, ale potrafi nagle wybuchnąć i dotkliwie zranić słowami. Żyje bardzo intensywnie. Gdy wbije sobie coś do głowy, pracuje po cichu i wytrwale, aż udaje jej się pokonać przeszkody i osiągnąć cel. Jest prawdziwą perfekcjonistką z niebagatelnymi pomysłami. Niestety to bardzo pamiętliwa osoba. Cierpliwie czeka, nawet latami, na dogodną chwilę do rewanżu. Przyjaciółką, jeśli zostaje, to na zawsze. Potrafi szybko i trafnie ocenić człowieka, dzięki zaskakującej intuicji. Lubi błyszczeć w towarzystwie, przyjmować wystawnie gości i wywierać piorunujące wrażenie. Renata to ponadto kobieta zmysłowa i pełna kokieterii.

Roksana. Roksana to pełna wdzięku, zawsze radosna i tryskająca pomysłami szczęściara. Z zapałem zabiera się do działania, a czego nie ruszy – odnosi sukces. Wie, jak walczyć o swoje i potrafi postępować z ludźmi w każdej sytuacji. Odważnie kroczy przez świat z wiarą we własne możliwości i chętnie podejmując ryzyko. Bierze pełną odpowiedzialność za swoje czyny i nie znosi narzekania. Chętnie pomaga i daje dobre rady. Nie narzeka na brak znajomych, gdyż jest sympatyczna i otwarta na ludzi. Lubi aktywnie spędzać czas i nie znosi bezczynności. Potrzebuje się wyszaleć, zapominając na chwilę o problemach, ale nie unika ich. Zdarza jej się płakać w samotności. Ciężko znosi krytykę, ale nie daje tego po sobie poznać. Jest wrażliwa i delikatna.

Czytaj dalej:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię