Nasze imię ma wpływ na to jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa co oznacza Twoje imię? Sprawdź!

Iga. Szczęścia i talentów jej nie brak. Iga wie, jak osiągnąć sukces i wytrwale na niego pracuje. Jest bardzo rozsądna oraz poukładana. Ponadto zaradna, obrotna i przedsiębiorcza. Zawsze doprowadza swoje prace do końca i doskonale rozporządza czasem oraz siłami. Cieszy się sporym uznaniem, a także sympatią otoczenia. Jest duszą towarzystwa, gościnną gospodynią i posiada mnóstwo znajomych. Bezinteresownie pomaga innym, dla każdego mając czas i gotowość do wysłuchania go. Nie zastanawia się nad ponoszonymi kosztami w tej kwestii. Jest prawdziwą przyjaciółką, przy której nie można się nudzić i nikt nie czuje się źle. Nie znosi bezczynności oraz marnowania czasu. W miłości stała, ale w związku bierna.

Ilona. Ilona jest osobą zdecydowaną, odpowiedzialną i staranną. To kobieta sukcesu! Dzięki pozytywnemu podejściu do życia i wielkiej pewności siebie, może spełniać swe marzenia o karierze i szczęściu. Wytrwale walczy o swoje i nie zraża się niepowodzeniami. Ilona posiada klasę i niezachwiane zasady. Nie daje się nie lubić. Jest kobietą wygadaną o radosnym sposobie bycia. Lubi towarzystwo, otacza się znajomymi i rodziną. Własnej często nie zakłada, ponieważ stawia zbyt wysokie wymagania partnerowi życiowemu. Nie zadowala się byle kim – często nie docenia tego, co ma na wyciągnięcie ręki. Niezależnie czy spędzi życie samotnie, czy u boku ukochanego, jej dom będzie zorganizowany i starannie prowadzony.

Irena. Dysponuje sporym potencjałem. Posiada doskonałą pamięć, niemałą ciekawość świata oraz takt i zmysł dyplomatyczny. Jest opanowaną i spokojną osobą, z łatwością więc radzi sobie w sytuacjach trudnych oraz stresujących. Konsekwentnie zmierza też ku obranym celom. To dumna i niezależna kobieta, chociaż potrafi odnaleźć się w każdym towarzystwie i z łatwością dostosowuje się do otoczenia. Na co dzień pogodna, zaradna i gospodarna. Chętnie pomaga innym i udziela mądrych porad. Spokojny i zrównoważony charakter Ireny gwarantuje właściwą ocenę sytuacji. Lubi jednak bujać w obłokach, przez co marzy o dalekich podróżach, zaszczytach i władzy. Jest zmysłowa, kokieteryjna, ale wierna, gdy pokocha.

Czytaj dalej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię