Źródło: Pinterest

Poznaj znaczenia kobiecych imion, rozpoczynających się na literę ,,I”!

Nasze imię ma wpływ na to, jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa, co oznacza Twoje imię? Czytaj dalej!

Znaczenia kobiecych imion na literę ,,I”!

Iga

Szczęścia i talentów jej nie brak. Iga wie, jak osiągnąć sukces i wytrwale na niego pracuje. Jest bardzo rozsądna oraz poukładana. Ponadto zaradna, obrotna i przedsiębiorcza. Zawsze doprowadza swoje prace do końca i doskonale rozporządza czasem oraz siłami. Cieszy się sporym uznaniem, a także sympatią otoczenia. Jest duszą towarzystwa, gościnną gospodynią i posiada mnóstwo znajomych. Bezinteresownie pomaga innym, dla każdego mając czas i gotowość do wysłuchania go. Nie zastanawia się nad ponoszonymi kosztami w tej kwestii. Jest prawdziwą przyjaciółką, przy której nie można się nudzić i nikt nie czuje się źle. Nie znosi bezczynności oraz marnowania czasu. W miłości stała, ale w związku bierna.

Ilona

Ilona jest osobą zdecydowaną, odpowiedzialną i staranną. To kobieta sukcesu! Dzięki pozytywnemu podejściu do życia i wielkiej pewności siebie, może spełniać swe marzenia o karierze i szczęściu. Wytrwale walczy o swoje i nie zraża się niepowodzeniami. Ilona posiada klasę i niezachwiane zasady. Nie daje się nie lubić. Jest kobietą wygadaną o radosnym sposobie bycia. Lubi towarzystwo, otacza się znajomymi i rodziną. Własnej często nie zakłada, ponieważ stawia zbyt wysokie wymagania partnerowi życiowemu. Nie zadowala się byle kim – często nie docenia tego, co ma na wyciągnięcie ręki. Niezależnie czy spędzi życie samotnie, czy u boku ukochanego, jej dom będzie zorganizowany i starannie prowadzony.

Irena

Dysponuje sporym potencjałem. Posiada doskonałą pamięć, niemałą ciekawość świata oraz takt i zmysł dyplomatyczny. Jest opanowaną i spokojną osobą, z łatwością więc radzi sobie w sytuacjach trudnych oraz stresujących. Konsekwentnie zmierza też ku obranym celom. To dumna i niezależna kobieta, chociaż potrafi odnaleźć się w każdym towarzystwie i z łatwością dostosowuje się do otoczenia. Na co dzień pogodna, zaradna i gospodarna. Chętnie pomaga innym i udziela mądrych porad. Spokojny i zrównoważony charakter Ireny gwarantuje właściwą ocenę sytuacji. Lubi jednak bujać w obłokach, przez co marzy o dalekich podróżach, zaszczytach i władzy. Jest zmysłowa, kokieteryjna, ale wierna, gdy pokocha.

Irmina

Irmina to kobieta spokojna oraz opanowana. Nie lubi burzliwego życia, zmian ani nieoczekiwanych zwrotów akcji. Ceni sobie stałość i porządek. Żyjąc, zachowuje stabilizację. Można polegać na jej zaangażowaniu, skupieniu, odpowiedzialności. Świetnie sprawdza się w kierowaniu zespołem ludzi, głównie mężczyzn. Jest do tego, kobietą zdecydowaną, ukierunkowaną na obrany cel. Sukcesy to dla niej największe szczęście. Często stara się podkreślić równość, a nawet wyższość kobiet nad płcią brzydszą. Dlatego w miłości bywa przebiegła i uszczypliwa, a w pracy dąży do osiągnięcia wysokiego stanowiska. Jest dobrą przyjaciółką, która chętnie pomaga i udziela porad, ratując bliskich z zawirowań życia.

Iwona

To kobieta o trudnym, dwoistym charakterze. W działaniu jest żywiołowa i przebojowa, ale gdy coś idzie nie po jej myśli, zwija się w kłębek i chowa przed problemem. Jest przy tym bardzo czuła na porażki, które traktuje jako osobistą zniewagę. Posiada dar dyplomacji i świetnie radzi sobie tam, gdzie potrzeba taktu oraz ostrożności, ale bywa do tego niezwykle przekorna. Nikt nie jest w stanie nakłonić jej do zmiany poglądów czy postępowania. Mimo to posiada licznych znajomych. Na co dzień jest bowiem pełna optymizmu i czarująco się uśmiecha. Niestety rzadko ufa ludziom na tyle, by mieć wiernych i oddanych przyjaciół. Jest zaborcza tak w przyjaźni, jak i w miłości. Sama pozostaje bezwzględnie wierna.

Izabela

Izabela to osoba bardzo dokładna i precyzyjna. Do tego jest świadomą swej wartości kobietą. Uczy skrupulatności innych, ceni i wymaga punktualności. Cechuje ją opanowanie, pozwalające stawiać czoła trudnym sytuacjom. Pracuje zawsze bardzo pilnie i poświęca się swoim ideałom. Niestety boi się ryzyka i zmian. W niektórych okolicznościach staje się dość agresywna, zwłaszcza gdy styka się z chamstwem, gruboskórnością i wandalizmem. Izabela to ekstrawertyczka, która uzewnętrznia swoje reakcje i łatwo przystosowuje się do otoczenia. Jest osobą jednocześnie obiektywną i subiektywną, ale nigdy egoistyczną! Odczuwa silną potrzebę dawania siebie innym, dlatego jest dobrą żoną i matką.

Chcesz wiedzieć co oznacza Twoje imię? Napisz je w komentarzu!

Polecamy: Znaczenia kobiecych imion na literę ,,L” i ,,Ł”!

Źródło: Pinterest

Źródła tekstu: http://www.ksiegaimion.com/imiona-zenskiehttp://www.imiona.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj