Nasze imię ma wpływ na to jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa co oznacza Twoje imię? Sprawdź!

Laura. Laura jest zarazem pełna zapału i flegmatyczna, a jej główną zaletą jest umiejętność rozwiązywania w parę minut każdego problemu. Jest bardzo zaradna, żyje w nadzwyczajnym tempie i nie może usiedzieć w miejscu. Jednocześnie o wiele bardziej ufa swoim przemyśleniom niż intuicji – nie jest impulsywna. Nie lubi przebywać na uboczu ani żyć w cieniu. To niezwykle kontaktowa, wesoła i sympatyczna kobieta. Bywa jednak bardzo krytyczna wobec cudzych słabostek i wad, do wszystkiego podchodzi z dużą rezerwą. Chciałaby natomiast, żeby ludzie ją podziwiali i stawiali za wzór. Posiada bardzo wysokie poczucie własnej wartości. Ma jednak wielkie serce i chętnie wysłucha oraz pocieszy każdego.

Lena. Kobieta – dziecko, której kaprys stanowi kierunkowskaz działań. Posiada jednak silną wolę i jest niezwykle niezależna. To osoba zarazem nadpobudliwa, jak i powolna. Ma tendencję do odkładania wszystkiego na później i słodkiego leniuchowania. Nie czuje pociągu do nauki, raczej zdobywa wiedzę wedle swej fantazji. Szybko orientuje się w zadaniach, ale nie poświęca wiele uwagi szczegółom. Źle znosi porażki, które uważa za zniewagę swej osoby. Ma świetne pióro, dobre oko i bogatą wyobraźnię. Jest przy tym ciekawska, gadatliwa oraz posiada szalenie dobrą pamięć – zwłaszcza w przypadku odniesionej krzywdy. Najlepiej czuje się we własnym świecie. Towarzyska, kokieteryjna – w miłości bezkompromisowa.

Leokadia. Leokadia działa i zmienia się z prędkością światła. Życie u jej boku nie należy do łatwych ale jest ciekawe. To niezwykle energiczna i ruchliwa kobieta, której wszędzie pełno. Potrafi robić kilka rzeczy na raz i chętnie angażuje się w różne przedsięwzięcia. Jest jednakże kobietą niezależną, która nie potrafi poddać się rozkazom. To ona przejmuje stery – tak w pracy, jak i w miłości. Nie do końca da się przewidzieć jej zachowanie oraz reakcje. Jest jednak lubiana za pogodę ducha, sprawiedliwość oraz otwartość na świat. Umie przyznać się do błędu. Uwielbia spotkania towarzyskie i chętnie podejmuje gości.

Czytaj dalej:

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię