Nasze imię ma wpływ na to jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa co oznacza Twoje imię? Sprawdź!

Jagoda. To dobra pogoda, żartują znajomi. Jej pojawienie się w towarzystwie często przynosi nieco rozluźnienia względem trudów codzienności. Lubi opowiadać krótkie anegdotki, czy kawały z życia wzięte, o poplotkowaniu też nie zapomina, dzięki czemu wiele osób często kontaktuje się z Jagodą, by dowiedzieć się – co tam w świecie. Jagoda jest chłonna na wiedzę wszelką, zawsze interesuje się wszystkim, co później da się dobrze “sprzedać” w formie zabawnych opowiastek.

Jadwiga. Bardzo przedsiębiorcza i gospodarna Jadwiga nie przejawia żadnych oznak zmęczenia czy niechęci. To kobieta wicher, którą ciężko powstrzymać! Uważa, iż wszystko najlepiej wykona sama. Jest introwertyczką o syntetycznym umyśle – w mig ogarnia całość zadania, ale często potyka się o przeoczony drobiazg. Porażki są dla niej ciosem. Za to z sukcesów cieszy się jak dziecko. Jest inteligentna, rozsądna, zaradna i oczytana. Do tego świetnie gotuje. Stale też podnosi swoje kwalifikacje i nie spoczywa na laurach. To bardzo ciekawa świata osoba, chociaż zdarza jej się niejedno zapomnieć. Rzadko się zwierza przyjaciołom, ale dzięki żywym reakcjom, od razu wiadomo, co czuje i myśli. Nie łatwo ją jednak uspokoić.

Janina. Janina to kobieta do końca przekonana o swej nieomylności. Uparta, dumna, nieugięta i często bezlitosna na drodze do spełnienia marzeń. Osiąga swe cele, a z pewnością nie zniechęcą jej chwilowe niepowodzenia. Jest też bardzo wymagająca. Nie znosi, gdy ktoś nie angażuje się w powierzone mu zadania. Sama pozostaje odpowiedzialna, solidna oraz poważna. Lepiej, aby przejęła dowodzenie. Na szczęście nie brak jej serca. Chętnie oddaje się działalności charytatywnej i pomaga uciśnionym. To niekonwencjonalna kobieta, która pod twardą, racjonalną powłoką skrywa niepoprawną romantyczkę. Kierują nią namiętności i uczucia.

Czytaj dalej:

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię