modowe triki
Źródło: Pinterest

W tym wpisie znajdziesz 6 modowych trików, które ułatwią Ci życie!

Każdy z nas lubi ułatwiać sobie życie, dlatego w tym wpisie dzielimy się z Tobą 6 modowymi trikami, dzięki którym Twoje życie stanie się prostsze 🙂

Modowe triki, które musisz znać!

#1. Sposób na znikające skarpetki

Ile razy zdarzyło Ci się wrzucić do pralki kilka par skarpetek, a wyciągnąć ich mniejszą ilość? Na pralkę ?zjadającą” skarpetki jest prosty sposób – wystarczy wrzucić je do woreczka na bieliznę. Woreczek przyda Ci się także wtedy, gdy pierzesz rajstopy – dzięki niemu nie poplączą się, ani nie uszkodzą.

#2. Sposób na rozciągającą się na biuście koszulę

Ten problem dotyczy nie tylko ?biuściastych” dziewczyn, bo zdarza się nawet tym z nas, które nie mają dużych piersi. Chodzi o nieestetyczną dziurę, która tworzy się na wysokości biustu, kiedy koszula jest zbyt mocno naciągnięta. Jest na to prosty sposób – wystarczy doszyć od środka mały guziczek, którym zepniemy dwie części materiału, w tym newralgicznym miejscu.

#3. Sposób na zagubiony sznurek

Zgubił Ci się sznurek ściągający kaptur przy bluzie lub ten od spodni? Możesz go wciągnąć w bardzo prosty sposób – wystarczy do jednego końca doczepić agrafkę, dzięki czemu bez problemu przeciągniesz go z powrotem w odpowiednie miejsce.

#4. Sposób na zbyt ciasne spodnie

Pewnie zdarzyła Ci się kiedyś taka sytuacja, że po obfitym posiłku Twoje spodnie zrobiły się zbyt ciasne. Rozpięcie guzika to pierwsze co przychodzi nam na myśl, jednak istnieje obawa, że podczas chodzenia rozepnie się rozporek i spodnie nam spadną. Aby do tego nie dopuścić wystarczy przeciągnąć małą gumkę do włosów przez dziurkę od spodni i zahaczyć oba jej końce o guzik. Dzięki temu spodnie staną się luźniejsze w pasie, ale zyskasz pewność, że nie zsuną Ci się z pupy.

#5. Sposób na zacinający się zamek błyskawiczny

Zdarza Ci się, że zamek błyskawiczny się zacina i musisz użyć siły, aby ruszyć go w którąś stronę? Ten problem możesz rozwiązać w bardzo prosty sposób, Wystarczy, że posmarujesz zamek świecą, a przestanie się zacinać.

#6. Sposób na drapiącą metkę w ubraniu

Większość z nas wycina metki w ubraniach, ale czasami zdarza się, że wykonane są one z drapiącego materiału i mimo wycięcia, nadal podrażniają nam skórę. Istnieje prosty sposób na zażegnanie tego problemu – wystarczy przejechać po metce papierowym pilnikiem do paznokci.

Czytaj także: Rzeczy, które NAPRAWDĘ warto kupić na AliExpress

Modowe triki
Źródło: Pinterest

Źródła zdjęć:
https://pl.pinterest.com/pin/3096293483699439/ ||
https://pl.pinterest.com/pin/290130400994580118/ ||
https://pl.pinterest.com/pin/204069426854001063/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj