Najbardziej denerwujące zachowania w kinie
Obraz coombesy z Pixabay

Wybierasz się do kina? W tym wpisie znajdziesz najbardziej denerwujące zachowania ludzi, których możesz tam spotkać.

W dobie Netflixa kina stają się coraz mniej popularne, ale nadal spora grupa osób odwiedza te miejsca, szczególnie przy okazji premier filmów. Możliwość obejrzenia nowości na dużym ekranie przyciąga sporą grupę osób, a wśród nich prawie zawsze znajdzie się ktoś, kto swoim zachowaniem denerwuje pozostałych. Jakie są najgorsze typy zachowań, z którymi spotykamy się w kinie? O tym przeczytasz w tym wpisie.

Najbardziej denerwujące zachowania w kinie

#1. Chrupanie

Osoby, które robią w ten sposób, przychodzą do kina chyba po to, żeby się najeść. Już od pierwszych sekund reklam słychać jedynie chrupanie, na przemian z szelestem paczki. Niestety kiedy zaczyna się film, hałas nie cichnie.

#2. Komentowanie

Komentator nie tylko szepcze coś ciągle do osoby, z którą przyszedł, ale często też chichocze, przez co inni nie mogą się skupić na oglądaniu filmu.

#3. Uzależnienie od telefonu

Pół biedy jeśli nałogowiec jedynie spogląda na telefon, a przy tym przyciemni ekran wyświetlacza. Niestety niektórzy zapominają wyciszyć dźwięki, a są też i tacy, którzy potrafią odebrać telefon i prowadzić rozmowę podczas seansu!

#4. Egoizm

Niektórzy ludzie zachowują się tak, jakby byli sami na świecie i kompletnie nie patrzą na innych. Zajmują nie swoje miejsca, rozpychają łokciami, wpychają się w kolejkę. Nie sposób wymienić wszystkie te zachowania, ale z pewnością spotkałaś się z czymś takim chociaż raz w życiu.

#5. Buractwo

Niestety raz na jakiś czas można natrafić w sali kinowej na osobę, która potrafi beknąć na głos lub położyć nogi na fotelu przednim. Zachowuje się tak, jakby była sama na sali kinowej, a przy tym jest niewychowana i wcale się z tym nie kryje.

Jakie zachowania dodałabyś do naszej listy?

Czytaj także: Europejskie hity kinowe CZĘŚĆ 3

Najbardziej denerwujące zachowania w kinie
Obraz Deborah Breen Whiting z Pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj