Jesteś ciekawy, na jakie tematy dziewczyny najczęściej okłamują chłopaków? Sprawdź koniecznie, co wyczytałyśmy na forach internetowych!

Oto 12 najczęstszych kłamstw dziewczyn

Będę gotowa za 5 minut

Jeśli dziewczynie zależy na tym, żeby wyglądać perfekcyjnie, to nie ma szans, żeby zdążyła się wyrobić w 5 minut. Chłopak powinien to zaakceptować (w końcu to wszystko dla niego!), a nie robić dziewczynie wyrzuty z tego powodu.

Liczy się charakter, a nie wygląd

Przy pierwszym spotkaniu zawsze zwracamy uwagę na wygląd i naprawdę mało jest dziewczyn, które chciałyby być z chłopakiem, który w ogóle nie podoba im się wizualnie i nie ma ,,tego czegoś”. Jednak nie jest to tylko kłamstewko, którego dopuszczają się kobiety, gdyż mężczyźni mają dokładnie tak samo.

Jestem naturalna i prawie się nie malowałam

Gdybyś jednak zobaczył mnie bez makijażu, mógłbyś się wystraszyć.

Wszystko w porządku

Tak naprawdę nic nie jest w porządku, a chłopak ma się domyślić o co chodzi. To samo dotyczy odpowiedzi ,,nic”, na pytanie ,,co się dzieje?”. Najlepszym rozwiązaniem dla faceta, który nie chce zostać pozbawiony życia, będzie unikanie drażliwych tematów, albo ucieczka.

Chcę zapłacić

Te słowa wypowiedziane na randce oznaczają mniej więcej ,,Chcę Ci pokazać, że jestem niezależna i nie próbuję Cię naciągać, ale mam nadzieję, że odmówisz i sam zapłacisz za nas oboje”.

Nic bym w Tobie nie zmieniła

Tak naprawdę nikt nie jest idealny, więc zawsze znajdzie się rzecz, która wkurza dziewczynę w chłopaku i którą on mógłby w sobie zmienić, choć nie zawsze są to poważne rzeczy.

Nie jestem zazdrosna o Twoją ex

Jasne, że nie, ale gdybym spotkała tą wiedźmę, to rozszarpałabym ją na strzępy!

Nie plotkuję

Żadna dziewczyna się do tego nie przyzna, ale prawie każde babskie spotkanie polega na uzupełnianiu informacji na temat nieobecnych.

Od jutra się odchudzam

Taa…

Nie jestem jeszcze gotowa na związek

To zdanie oznacza, że dziewczyna faktycznie nie jest gotowa na związek, ale z tym chłopakiem. Ma jednak na oku innego, z którym najprawdopodobniej jest gotowa się związać.

Nie przeszkadza mi to, że masz koleżanki

Ale gdybym, którąś z nich poznała i byłaby zbyt ładna, a na dodatek uśmiechałaby się do Ciebie zbyt często, skończyła by tak samo jak Twoja ex 🙂

Uwielbiam Twoich kumpli

Szczególnie jak wyciągają Cię na imprezy w męskim gronie i nie wiem co się z Tobą dzieje. Rzadko zdarza się, żeby dziewczyna lubiła wszystkich kumpli swojego chłopaka, szczególnie jeśli boi się, że może on mieć na Ciebie zły wpływ.

Co byście dodali do tej listy? Piszcie w komentarzach 🙂

Najczęstsze kłamstwa dziewczyn

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj