Jesteś zakochana i próbujesz na siłę uszczęśliwić swoją przyjaciółkę, która jest sama? A może to Ty jesteś singielką? Oto najgorsze porady miłosne, jakie może usłyszeć samotna dziewczyna.

#1. ,,Tego kwiatu jest pół światu… więc chyba mało się starasz”. To brzmi trochę tak, jakbyś miała brać pierwszego lepszego chłopaka, którego spotkasz na swej drodze. Teksty tego typu raczej zdołują niż pocieszą. Poza tym sugerują, że skoro tylu chłopców jest wokół, a Ty nadal jesteś singielką, to chyba coś z Tobą nie tak.

#2. ,,Jesteś za ładna”. Chłopcy czują się przy Tobie onieśmieleni i pewnie dlatego nikogo nie masz. Wszystko fajnie, ale czy to znaczy, że w takim razie powinnaś o siebie mniej dbać? Przestać się malować? A może specjalnie przytyć? Jeśli ktoś wmawia Ci takie bzdury, to po prostu je zignoruj.

#3. ,,Masz zbyt wysokie oczekiwania”. O ile faktycznie nie czekasz na bogatego, przystojnego księcia z bajki, to takie sugerowanie obniżenia standardów jest nie na miejscu. Nie powinnaś być w związku z kimś, kto Ci nie odpowiada, tylko dlatego, że idealny kandydat jeszcze nie pojawił się w Twoim życiu.

Przejdź dalej:

2 KOMENTARZE

  1. Ja jestem singielką a najgorsza porada jaką doatałam to ,,zagadaj do niego” w moim wypadku źle to wypadło więc nie polecam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here