Sprawdź nasze całuśne porady, dzięki którym pocałunki z Tobą będą niezapomnianym przeżyciem!

Najlepsze całuśne porady

Bądź pewna siebie. Jeśli decydujesz się na pocałunek, rób to z przekonaniem. Całując się z chłopakiem tylko dlatego, żeby sprawić mu przyjemność albo dlatego, że wydaje Ci się, że tak trzeba, sprawisz, że nic z tego nie będzie.

Miej zawsze świeży oddech. Lepiej być gotową na niespodziewany pocałunek 🙂 Jeśli nie masz możliwości umycia zębów, noś przy sobie paczkę gum do żucia lub dropsów.

Zadbaj o swoje usta. Pocałunek z Tobą nie będzie przyjemny, jeśli Twoje usta będą zaniedbane. Przesuszonym skórkom mówimy stanowcze NIE! Smaruj wargi balsamem i nie oblizuj ich na dworze.

Daj mu znać co Ci się podoba. Oczywiście ciężko jest rozmawiać w czasie całowania się, ale możesz wydawać pomruki zadowolenia, tak aby ON wiedział, że podoba Ci się to, co robicie.

Bądź jego ,,odbiciem”. Zachowuj się jak lustro. On całuje się powoli? Ty również zwolnij tempo. Jego pocałunki są namiętne? Nie ograniczaj się do otwarcia ust i czekanie na rozwój wydarzeń!

Panuj nad językiem. Podczas pocałunku kieruj się zasadą ,,co za dużo, to niezdrowo”. Nie wpychaj chłopakowi na siłę języka do ust, bo na pewno będzie to Wasz ostatni pocałunek.

Nie gryź. Delikatne skubanie jest okej, ale granica między skubaniem a ugryzieniem jest naprawdę cienka. Jeśli nie masz w tym wyczucia, to rób to bardzo ostrożnie. Pocałunek ma być przecież przyjemny, a nie sprawiać ból.

Co zrobić z rękami? Wiele dziewczyn ma z tym problem, a tak naprawdę jest to mało istotne! Wpleć mu rękę we włosy, obejmij go za kark lub przesuwaj rękami po jego brzuchu albo plecach. On nie będzie nad tym zbytnio zastanawiał i Ty również nie powinnaś.

Najlepsze całuśne porady
Favim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj