Jakie są najlepsze i najgorsze miejsca, w których można przeżyć swój pierwszy raz? Sprawdź!

Choć naszym zdaniem nie należy się spieszyć z pierwszym razem, tylko poczekać na odpowiedni moment, to wiemy, że nie zawsze to tak wygląda. Wiele nastolatek traktuje dziewictwo jak ,,ciężar”, którego chcą się pozbyć jak najszybciej. Są również i takie dziewczyny, które czują, że są gotowe, znalazły odpowiedniego chłopaka i po prostu chcą to zrobić. Bez względu na powód i motywacje, częstym problemem jest wybór miejsca. Gdzie najlepiej jest to zrobić, a które miejsca lepiej sobie odpuścić? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie.

Najlepsze miejsca na pierwszy raz

Miejsce, w którym to zrobisz powinno dawać Ci poczucie bezpieczeństwa. Już sam fakt współżycia jest wystarczająco stresujący i nie potrzebujesz dodatkowych rozpraszaczy. Wybierz miejsce, w którym będziesz mieć pewność, że nikt Wam nie przeszkodzi i będziecie mogli skupić się na sobie. Dobrym rozwiązaniem jest wyjazd na wakacje. Po pierwsze, jeśli otrzymacie na niego zgodę od rodziców, to znaczy że jesteście już dość dojrzali i macie więcej niż 16 lat (w żadnym wypadku to nie jest graniczny wiek, ale współżycie poniżej tego wieku niekoniecznie jest dobrym pomysłem). Po drugie, na wakacjach jesteście z dala od rodziców, więc nie będziecie musieli się martwić, że Was nakryją. Opcją dla bogatych nastolatków jest hotel 🙂 Najczęściej wybieranym wyjściem jest oczywiście własny (lub chłopaka) dom. Nastolatki często korzystają z ,,wolnej chaty”, jednak należy być zawsze ostrożnym, bo rodzice lubią zmieniać plany i wracać szybciej niż zapowiedzieli.

Najgorsze miejsca na pierwszy raz

Są pewne miejsca, które lepiej sobie odpuścić i to nie tylko za pierwszym razem. Są to np.: łąka (robale), plaża (piasek), las (kleszcze). W każdym z tych miejsc ktoś może Was przyłapać. Jeśli któreś z Was posiada samochód lub dostęp do niego, to może Wam wpaść do głowy taki pomysł. Stanowczo go odradzamy, bo jest on ciasny i nie da się w nim wprowadzić romantycznego nastroju. Również dom nie jest do końca dobrym pomysłem, jeśli nie jesteście w nim sami. Możecie liczyć, że nikt się nie obudzi lub akurat nie zajrzy do Was, ale w rzeczywistości bywa z tym róźnie.

Jakie miejsce jest Waszym zdaniem najlepsze na pierwszy raz?

pierwszy raz

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here