Najpopularniejsi YouTuberzy
Fot. Friz, PewDiePie, Blowek, MrBeast

Poznaj najpopularniejszych w 2022 roku YouTuberów z Polski i z zagranicy.

YouTuberzy to po prostu ludzie tworzący treści na platformie YouTube. Ich kanały potrafi śledzić po kilka milionów internautów, a dodane filmy osiągają nawet po kilkanaście milionów wyświetleń! W tym wpisie poznasz najpopularniejszych w 2022 roku twórców z Polski oraz z zagranicy.

Najpopularniejsi YouTuberzy, których musisz znać

Najpopularniejsi Youtuberzy z Polski 2022

Karol ?Friz? Wiśniewski

Jego filmy to głównie vlogi  oraz pranki. Ich kontent jest najchętniej oglądany przez dzieci oraz nastolatki w wieku 8 -12 lat. Wiele filmów dodanych przez Friza ma po kilka milionów wyświetleń, a grono jego subskrybentów wynosi ponad 4,6 mln osób.

Blowek

Początkowo na jego kanale znajdowały się głównie treści dotyczące gry Minecraft. Teraz kojarzony jest przede wszystkim z filmami z serii ?Testujemy Lifehacki z Tik-Toka?. Jego kanał śledzi blisko 4,8 mln użytkowników.

Najpopularniejsi Youtuberzy na skalę światową 2022

PewDiePie

Jest YouTuberem wywodzącym się ze Szwecji, jednak swoje treści nagrywa w języku angielskim. Na jego kanale pojawiają się materiały o bardzo zróżnicowanej tematyce. Dotychczas udało mu się uzyskać ponad 111 milionów subskrypcji, łączna ilość wyświetleń jego filmów to ponad 28 miliardów!

MrBeast

To amerykański YouTuber o imieniu Jimmy Donaldson. Popularność przyniosły mu filmiki z serii Let’s Play, czyli dokumentujące jego osiągnięcia w grach Minecraft i Call Of Duty. Z biegiem czasu zaczął modyfikować treści, zamieszczając video wyśmiewające innych twórców YT oraz dokumentujące jego kaskaderskie wyczyny. MrBeast posiada kilka kanałów z czego główny obserwuje 102 mln osób, a wszystkie łącznie 180 mln. Całkowita liczba wyświetleń to aż 26 miliardów.

Kanał z największą ilością subskrypcji na YouTube 2022

T-Series

Kanał należy do indyjskiej wytwórni muzycznej. Znajdują się tam treści muzyczne, takie jak ścieżki dźwiękowe z Bollywood. T-Series śledzi 222 mln subskrybentów, a łączna liczba wyświetleń w sierpniu 2022 wynosiła 198 miliardów.

Subskrybujesz któryś z powyższych kanałów? A może wolisz śledzić innych twórców? Daj nam znać w komentarzu!

Najpopularniejsi YouTuberzy
Fot. Friz, PewDiePie, Blowek, MrBeast

3 KOMENTARZE

  1. Fajny wpis, ale mógłby być bardziej rozbudowany, np. Tak żeby było po 3 w każdej kategorii. I o ile się nie mylę to Blowek jest popularniejszy niż Friz. A może taki ranking zrobić też z Insta i TT? ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj