Poznaj kilka nawyków, które sprawią, że staniesz się piękniejsza.

Każda z nas chce wyglądać jak najpiękniej, ale jak to zrobić? Dzięki naszym trikom jest to możliwe!

#1. Odżywiaj się zdrowo. Dzięki temu będziesz czuć się lżej i wyglądać lepiej. Dieta bogata w witaminy sprawi, że Twoja cera, włosy i paznokcie będą zdrowsze, a więc i piękniejsze.

#2. Nawadniaj organizm. Nawilżona skóra jest bardziej jędrna i elastyczna. Woda wypłukuje również z organizmu toksyny, co wpływa korzystnie na stan cery. Nie musisz jednak pić wyłącznie wody – możesz ją zastąpić zieloną lub ziołową herbatą oraz świeżo wyciśniętymi sokami.

#3. Wysypiaj się. Staraj się spać 8 godzin na dobę. Dzięki temu będziesz wypoczęta, pełna energii, nie będziesz mieć worów pod oczami i… schudniesz! Przeprowadzono badania, z których wynika, że osoby, które śpią minimum 8 godzin na dobę, chudną szybciej niż te, które śpią krócej. Chyba Cię przekonałyśmy? 🙂

#4. Ćwicz! W ten sposób pozbędziesz się cellulitu i zbędnych kilogramów i ujędrnisz skórę, a dzięki działaniu endorfin, będziesz uśmiechnięta i szczęśliwa.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

3 KOMENTARZE

  1. A co jak ma sie bezsenność i sie nie wysypiam? :'( przez to mam strasznie podkrążone oczy i nie wiem co na to poradzić

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię