Źródło: https://weheartit.com/entry/103569147

W tym wpisie znajdziesz cechy wyglądu, które u dziewczyn wywołują kompleksy, za to chłopcy je uwielbiają!

Często zdarza się, że to, co dla nas jest powodem do kompleksów, chłopcy uznają za nasz atut. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów takich cech wyglądu.

Nielubiane cechy wyglądu, za którymi chłopcy szaleją

#1. Duże pośladki

Choć klan Kardashianek promuje duże pupy już od kilku lat, to wiele posiadaczek ,,większych tyłów” ma z tego powodu kompleksy. Całkiem niepotrzebnie! Zdecydowana większość chłopców lubie, kiedy dziewczyna ma na czym siedzieć.

#2. No makeup look

Dziewczyny rzadko kiedy lubią oglądać się bez makijażu. Uważają, że wyglądają wtedy nieatrakcyjnie. Chłopcy – wręcz odwrotnie – uwielbiają dziewczyny w naturalnym wydaniu. Zdecydowanie bardziej wolą oglądać dziewczyny bez makijażu niż takie, które nakładają na buzię tyle kosmetyków, że zupełnie zmieniają swój wygląd.

#3. Szerokie biodra

Większość chłopców szaleje na punkcie dziewczyn, które mają szerokie biodra. Uważają oni, że takie krągłości wyglądają niesamowicie kobieco. Jeżeli jesteś posiadaczką takich krągłości, to zdecydowanie nie powinnaś się ich wstydzić!

#4. Nieułożone włosy

Często denerwujemy się, gdy mamy bad hair day. Wstydzimy się również pokazać chłopakowi kiedy nasze włosy nie są w idealnym stanie. Prawda jest taka, że chłopcy lubią kiedy dziewczyna ma artystyczny nieład na głowie. Uważają to za urocze.

#5. Niewielki biust

To chyba jeden z większych kompleksów dziewczyn. Na szczęście nie wszyscy chłopcy lecą tylko na dziewczyny o dużym biuście. Dla wielu nie ma to większego znaczenia, ale są również i tacy, którzy uważają, że małe jest piękne 🙂

Czytaj także: Co mówią zakochani chłopcy?

Najczęstsze kompleksy nastolatek
Źródło: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj