Chcesz zaskoczyć chłopaka i zaprosić go na nietypową randkę, ale brak Ci pomysłu? Zobacz nasze propozycje!

Oglądanie spadających gwiazd. Mamy sierpień, więc to idealny czas na randkę tego typu. Zabierz chłopaka w miejsce, gdzie niebo jest dobrze widoczne, weź koc i oglądajcie spadające gwiazdy. Możesz nauczyć się wcześniej rozpoznawać kilka gwiazdozbiorów i pokazać je ukochanemu. Na pewno mu tym zaimponujesz!

Kolacja. Powiedz mu, że zapraszasz go do najlepszej restauracji w mieście i… przygotuj ją w domu! Zadbaj o odpowiedni nastrój i przygotuj mu coś pysznego.

Kino letnie. Sprawdź, czy w Twoim mieście nie odbywają się seansy filmowe pod gołym niebem. To świetny pomysł na spędzenie czasu we dwoje w ciepły, letni wieczór.

Sesja zdjęciowa. Jeśli Twój chłopak nie wstydzi się pozować do zdjęć to może być dla Was świetna zabawa i pamiątka na całe życie! Być może któreś z Twoich znajomych pasjonuje się fotografią, a jeśli nie, możesz poszukać sesji zdjęciowych w promocyjnej cenie na stronach typu Grupon lub fotografów, którzy chcą stworzyć portfolio i wykonają zdjęcia za darmo.

Piknik. Pewnie nie raz o tym myślałaś, ale czy zrealizowałaś swój pomysł? Wybierz odpowiednie miejsce – może być park, ogród botaniczny, łąka. Najlepiej nieco na uboczu, aby nikt Wam nie przeszkadzał. Przygotuj coś pysznego, np. tartę z warzywami, którą można jeść na zimno i coś do picia. Nie zapomnij zabrać również koca, żebyście mieli na czym siedzieć.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię