Są pewne rzeczy, o które on chciałby Ciebie zapytać, ale z jakiś powodów tego nie zrobi. Jakie pytania chciałby Ci zadać? Sprawdź!

Nawet jeśli w Waszym związku nie ma tematów tabu, to są pewne pytania, których on z pewnością by Ci nie zadał. Powody mogą być różne – wstyd, obawa przed sprawieniem Ci przykrości lub strach przed tym, co mógłby od Ciebie usłyszeć. Oto lista pytań, które ON chciałby Ci zadać!

O co ON chciałby Ciebie spytać (ale tego nie zrobi)?

#1. Czy Twój były miał większy sprzęt. Tak naprawdę to w ogóle nie powinno go obchodzić, ale obchodzi. Szanse, że zada Ci to pytanie są jednak niewielkie. W końcu mogłabyś odpowiedzieć twierdząco. A co jeśli usłyszysz to pytanie? Oczywiście, jeśli Twój poprzedni chłopak był lepiej wyposażony, to nie możesz być szczera z obecnym partnerem 🙂

#2. Jak wygląda okres. Wielu chłopców ten temat przeraża, ale jednocześnie też ciekawi. Oczywiście lepiej, żeby za dużo się tym nie interesował  – dla Ciebie to normalna sprawa, ale dla niego to może być drastyczny widok.

#3. Czy Twoje przyjaciółki uważają, że on jest przystojny. On chciałby znać odpowiedź na to pytanie, ale boi się Twojej reakcji. Mogłabyś się przecież zacząć zastanawiać do czego jest mu potrzebna ta wiedza.

#4. Co dla Ciebie jest zdradą. Flirt, przytulenie, złapanie za rękę, a może pocałunek? On chciałby to wiedzieć ,,na wszelki wypadek”, ale z drugiej strony boi się spytać. W końcu nie wiadomo jakbyś na to zareagowała.

#5. Czy wybaczyłabyś mu zdradę. To oczywiście też tak tylko na wszelki wypadek 🙂

#6. Jaki jest Twój ideał chłopaka. On chciałby wiedzieć, czy jest Twoim ideałem, ale jeśli Cię o to spyta, to pokaże, że czuje się niepewnie. Chłopcy nie lubią okazywać słabości, dlatego z pewnością nie zada Ci tego pytania.

O co chciałybyście spytać chłopców? Piszcie w komentarzach!

O co ON chciałaby Ciebie spytać

Źródła zdjęć: Pixabay | http://favim.com

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj