Jesteś ciekawa czego ON nigdy by Ci nie powiedział? Sprawdź o czym nie mówią chłopcy! Mamy info z pierwszej ręki!

Są takie rzeczy, o których chłopcy mówią niechętnie, a najlepiej w ogóle. Nic dziwnego! W końcu część z tych sekretów może spowodować, że staną się oni w naszych oczach niemęscy. Tak się oczywiście raczej nie zdarza, bo przecież każdy ma prawo do jakiś słabości, ale panowie wolą na ten temat milczeć. Nam jednak udało się zebrać kilka ich tajemnic 🙂

O czym nie mówią chłopcy?

,,Mam kompleksy i problemy”. Oczywiście Tobie, nigdy się do tego nie przyznam, bo jestem twardzielem. Prawda jest jednak taka, że też miewam gorsze dni, a mój prawy bicek jest większy od lewego. Każdy problem rozwiązuję jednak sam, bo przecież nie chcesz mieć niezaradnego faceta, prawda?

,,Oglądam się z innymi, bo…”. Kochanie zdawało Ci się. Za nikim się nie oglądam 😉 No dobra, jak mam być szczery to czasem zerknę, ale to odruch bezwarunkowy. Kocham tylko Ciebie!

,,Płakałem kilka razy w życiu”. Chłopaki nie płaczą, ale zdarzyło mi się uronić łzę, jak zdechł mi pies i jak złamała mi się płyta z ulubioną grą na PC. Ale i tak się do tego nie przyznam, no bo przecież jestem twardzielem.

,,Faceci zdradzają, bo…”. Trudne pytanie. Każdy jest przecież inny. Ja bym nie zdradził, no chyba, że czuł bym się zaniedbany i samotny w związku i znalazłaby się jakaś zainteresowana mną laska, na której bym zrobił wrażenie i której bym imponował. Wiecie, ten podziw w oczach, to jest to.

,,Nie tylko dziewczyny lubią plotkować”. Oczywiście to baby więcej plotkują! Ale nam też się czasem zdarzy kogoś poobgadywać.

,,Faceci kochają zołzy, bo…” są szalone, pewne siebie i nieprzewidywalne, a życie z nimi, choć nie należy do łatwych, nigdy nie jest nudne.

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj