Obozy w Bułgarii od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród nastolatków. Wszystko za sprawą dwóch najbardziej kultowych kurortów – Złotych Piasków i Słonecznego Brzegu, które oferują najlepsze atrakcje w rejonie Morza Czarnego. Trudno się dziwić, że na bułgarskie wybrzeże zjeżdża młodzież z całej Europy, bo tutaj nie sposób się nudzić. Zobacz, jakie obozy w Bułgarii oferują biura podróży!

Obozy do Bułgarii – mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy!

Słoneczna Bułgaria to kraj, który słynie z ciągnących się kilometrami złocistych plaż, wyśmienitej kuchni, pięknych krajobrazów i wielu zabytków wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jest także jednym z krajów najchętniej odwiedzanych przez polską młodzież, a wszystko za sprawą niezliczonej ilości atrakcji, jakie Bułgaria oferuje nastolatkom. Co jest teraz w modzie i jakie programy oferują biura podróży?

Nie brakuje ofert, w których organizatorzy przygotowują program wypoczynku specjalnie dla młodzieży. Możemy znaleźć obozy w stylu chill out, które oferują naszym pociechom błogi odpoczynek na plaży, animacje, zwiedzanie okolicy, czas wolny i zakupy w odwiedzanych miasteczkach, a dla bardziej aktywnych i spragnionych przygód nastolatków znajdziemy takie propozycje jak jeep safari, pizza party, wyjazdy do aquaparku i konkursy na plaży. Większość takich wyjazdów jest organizowana w formule all inclusive, a koszt dziesięciodniowego obozu młodzieżowego w Bułgarii zazwyczaj nie przekracza 2500 złotych. Minimalny wiek uczestnika obozu w stylu chill out to 14 lat.

Popularne są również kolonie w Bułgarii w stylu party, czyli imprezowe wakacje dla nieco starszych nastolatków. Podczas trwania obozu organizowane są imprezy tematyczne, np. pizza party, Hawaii party, pirackie party, święto kolorów, ale młodzież ma również okazję skorzystać z organizowanego – oczywiście pod okiem profesjonalnych opiekunów – wyjścia na dyskotekę lub do kultowego klubu dla młodych. Wyjazdy w stylu party mają jednak ograniczenia wiekowe, a minimalny wiek uczestnika wyjazdu to 16 lat. Za dziesięciodniowy obóz w stylu party w formule all inclusive zwykle nie zapłacimy więcej niż 2500 zł. 

Transport autobusem czy samolotem?

Wielu rodziców podczas przeglądania ofert obozów zastanawia się nie tylko nad jakością programu i renomą firmy, ale również nad bezpieczną formą dojazdu na wakacje. Najczęściej do wyboru są dwie opcje, czyli dojazd autokarem lub lot samolotem. Decyzja dotycząca konkretnego środka transportu zależy zawsze od kilku czynników. Na tańszy dojazd autokarem zdecydują się opiekunowie, którzy nie chcą przekraczać ustalonego budżetu, a ich dzieciom nie przeszkadza dłuższy czas dojazdu. 

Z kolei droższy i szybki lot samolotem wybiorą rodzice, których pociechy mają m.in. chorobę lokomocyjną. Samolot sprawnie i w krótkim czasie pozwoli dostać się na upragnione wakacje. Wybór typu dojazdu zawsze będzie uzależniony od kilku czynników, dlatego warto wcześniej rozważyć wszystkie za i przeciw w przypadku obu środków transportu. Na stronie Kocham Wakacje znajdziesz niezbędne informacje o atrakcyjnych koloniach oraz oferty obozów w Bułgarii.

Wakacje w Bułgarii – najlepszy pomysł na młodzieżowy wyjazd!

Obozy w Bułgarii organizowane przez renomowane biura podróży mają świetnie skrojone programy z niezliczoną ilością ciekawych atrakcji. Na takich obozach nie można się nudzić, a każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie. Opiekunowie, którzy po raz pierwszy decydują się wysłać dzieci na obóz w Bułgarii, mogą liczyć nie tylko na to, że ich pociechy będą się fantastycznie bawić, ale również na świetną opiekę oferowaną przez wykwalifikowaną kadrę opiekunów. Kolonie w Bułgarii będą również doskonałą propozycją dla młodzieży kochającej słoneczną pogodę i kąpiele w ciepłym morzu. W towarzystwie rówieśników dzieci będą się dobrze bawić i gromadzić piękne wspomnienia. 

Materiał zewnętrzny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj