Poznajcie opinię redakcji na temat plecaków i toreb marki St.Right.

Nasza redakcja miała przyjemność przetestować kilka produktów z najnowszej kolekcji marki St.Right. Co o nich myślimy i czy naszym zdaniem warto je kupić? Czytajcie dalej!

Plecaki i torby marki St.Right – recenzja

Plecaki i torby marki St.Right
Źródło: Dlanastolatek.pl

Produkty, które miałyśmy okazję testować:

  • Plecak z serii FLAMINGO PINK&BLACK;
  • Torba na ramię + portfelik z serii FLAMINGO PINK&BLACK;
  • Torba na ramię z kolekcji SAILOR;
  • Torba szoperka SURFER;
  • Plecak na sznurkach PALM.
Plecaki i torby marki St.Right
Źródło: Dlanastolatek.pl

Każdy produkt był opakowany w folię. Po otwarciu nie czuć było zapachu sztucznych farb ani barwników, za to przyjemny zapach nowości. Materiały, z których są wykonane torby i plecaki są dobrej jakości, a nadruki porządne. Nie znalazłyśmy ani jednej odstającej nitki, a wszelkie elementy, typu paski, zamki czy sznurki, były (i nadal są) dobrze przymocowane.

Plecaki i torby marki St.Right
Źródło: Dlanastolatek.pl

PLECAK 4-KOMOROWY BP25 FLAMINGO PINK&BLACK

Plecak posiada 4 komory: 1 dużą, która bez problemu pomieści książki i zeszyty, 1 średnią, do której można schować, np. piórnik. Komora ta posiada również dwie kieszonki na zamek, dwie bez zamka i dwie malutkie, które nadadzą się do przechowywania długopisów, błyszczyka lub pilniczka do paznokci. W komorze średniej znajduje się ponadto odpinany brelok na klucze. Komora numer trzy jest płaska, dlatego idealnie nada się na przechowywanie chusteczek lub małych kartek. Ostatnia komora, a raczej kieszeń termiczna przeznaczona jest na schowanie śniadania lub niewielkiego napoju. Plecak ma usztywnione plecy profilowane gąbką, dzięki czemu dba o kręgosłup. Szelki są oczywiście regulowane, dlatego bez problemu można je dopasować do swojego wzrostu.

TORBA NA RAMIĘ + PORTFELIK SB4 FLAMINGO PINK&BLACK

Torba idealna na zakupy lub spacer. Pomieści w sobie naprawdę wiele skarbów. W środku jest jedna kieszonka na zamek, do której można schować najpotrzebniejsze drobiazgi. Do portfelika bez problemu włożymy pieniądze, legitymację oraz inne najpotrzebniejsze dokumenty.

Plecaki i torby marki St.Right
Źródło: Dlanastolatek.pl

TORBA NA RAMIĘ SB5 SAILOR

Torba kojarzy nam się morskim klimatem. Idealnie będzie pasować do stylizacji w kolorze białym, granatowym oraz brązowym. Torba posiada małą kieszonkę na zamek z przodu i jest zapinana na zapięcia magnetyczne. W środku są 2 komory: jedna zapinana na zamek a druga na rzep. Torba posiada usztywniany bok, dzięki czemu nawet wypełniona drobiazgami nie będzie się zniekształcać.

SZOPERKA SB10 SURFER

Plecaki i torby marki St.Right
Źródło: Dlanastolatek.pl

Torba szoperka wykonana z grubego materiału. Nadruk jest solidny i trwały. Idealna na plażę, na zakupy albo wypad za miasto.

PLECAK NA SZNURKACH SO10 PALM

Plecaki i torby marki St.Right
Źródło: Dlanastolatek.pl

Plecak jest wykonany z przyjemnego w dotyku, lekkiego materiału. Posiada małą kieszonkę na zamek z przodu. Nada się zarówno na wycieczkę, jak i do noszenia stroju na wf.

Wszystkie produkty marki St.Right znajdziecie na tej stronie: http://www.st-majewski.pl/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here