Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, jakie sygnały wysyła chłopak, który chce, żebyś go pocałowała? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Kiedy podoba nam się chłopak, staramy się zrobić na nim jak najlepsze wrażenie, a jednocześnie doszukujemy się sygnałów z jego strony, świadczących o tym, że on odwzajemnia nasze uczucia. Kiedy mamy już pewność, że nie jesteśmy mu obojętne, w naszej głowie rodzi się sporo pytań – ?jak się do niego zbliżyć?”, ?powinnam go pocałować, czy może poczekać aż on to zrobi?”, ?czy on ma ochotę na pocałunek, czy może to za wcześnie?”, ?jak interpretować sygnały, które on mi wysyła?”. Jeżeli nie jesteś pewna, czy on chce tego samego i boisz się, że się zbłaźnisz, to koniecznie czytaj dalej!

Po czym poznać, że chłopak chce się z Tobą całować?

#1. Przebywa bardzo blisko Ciebie

Chłopak, który chce Cię pocałować, będzie się starał do Ciebie zbliżyć. Z pewnością zauważysz ten sygnał, kiedy on zacznie zmniejszać dystans, który Was dzieli. Może to robić pomału, aby Cię nie spłoszyć.

#2. Utrzymuje kontakt wzrokowy

To jeden z bardziej oczywistych sygnałów, które wysyła chłopak, kiedy chce się z Tobą całować. Kiedy on patrzy Ci prosto w oczy i stara się przedłużyć ten kontakt, powinnaś wiedzieć, że coś się szykuje. Tak samo w przypadku, gdy on spogląda co chwilę na Twoje usta.

#3. Stara się przebywać z Tobą sam na sam

Pocałunek to dość intymna rzecz, która nie potrzebuje świadków. W związku z tym, kiedy on chce Cię pocałować, z całą pewnością będzie dążył do tego, żebyście zostali sami. Bądź czujna!

#4. Jest poddenerwowany

Dla niektórych chłopców pocałunek wiąże się ze stresem, szczególnie jeśli nie mają w tym zbyt dużego doświadczenia. Jeśli on w Twoim towarzystwie zaczyna być poddenerwowany, jego ręce są spocone lub drżą, głos mu się łamie i nie wie, co powiedzieć, to prawdopodobnie oznacza, że chciałby Cię pocałować.

#5. Szuka kontaktu fizycznego z Tobą

Przede wszystkim są to takie gesty, jak przytulanie, obejmowanie czy łaskotanie, ale może to być również odgarnianie włosów z Twojej twarzy lub głaskanie po policzku. Wtedy powinnaś być już pewna, o co mu chodzi.

Czytaj także: Jaki ubiór podoba się chłopakom?

Źródło: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj