Sprawdź, czy on nie udaje zakochanego, a tak naprawdę myśli tylko o tym, żeby zaciągnąć Cię do łóżka!

Bycie zakochaną to jedno z najpiękniejszych uczuć, jakie może nam się przytrafić. Problem pojawia się wtedy, gdy lokujemy uczucia nie tam, gdzie trzeba. Czasami osoba, której oddamy nasze serce, wcale na to nie zasługuje. Zdarza się, że chłopak jest z nami (lub flirtuje) tylko po to, żeby zaciągnąć nas do łóżka. Jak rozpoznać czy mamy do czynienia z kimś takim? Czytaj dalej!

Po czym poznać, że jemu chodzi tylko o jedno?

Bardzo szybko zaczyna ten temat

Ani się obejrzysz, a rozmowa już schodzi na temat seksu. On pyta czy już to robiłaś, co Cię najbardziej kręci itd. Bądź ostrożna, jeśli będzie próbował namówić Cię, żebyście poszli do niego albo do Ciebie, możesz być pewna, że zależy mu tylko na tym, żeby zaciągnąć Cię do łóżka.

Ciągle spogląda w Twój dekolt zamiast prosto w oczy

Jeśli na spotkaniu chłopak, zamiast skupiać się na tym co do niego mówisz, wpatruje się w Twój dekolt to powinnaś mieć się na baczności. Nie musisz godzić się na spotkanie, ani tym bardziej znajomość, która wprawia Cię w zakłopotanie!

Zniknął, gdy odmówiłaś

Zaproponował Ci spotkanie u niego, Ty odmówiłaś i… ślad po nim zaginął? Chyba nie masz już wątpliwości, jakie miał plany wobec Ciebie?

Spogląda na inne dziewczyny w Twojej obecności

Nie chodzi oczywiście o krótkie spojrzenia, bo i Tobie pewnie zdarza się zerknąć na innych. Jeśli jednak chłopak ogląda się za każdą mijającą Was dziewczyną i komentuje jej wygląd, to świadczy o braku szacunku wobec Ciebie. Skoro więc Cię nie szanuje to widocznie chodzi mu tylko o jedno.

Na pierwsze spotkanie zaprasza Cię do siebie

Nigdy nie powinnaś się na to zgadzać. To przede wszystkim bardzo niebezpieczne, nie wiesz przecież jaki on jest naprawdę i czy nie zrobi Ci krzywdy. Pierwsze spotkanie służy poznaniu drugiej osoby, co spokojnie możecie zrobić w jakiejś przytulnej kawiarni czy na spacerze w parku, więc jeśli on bardzo nalega byście spotkali się u niego, to powinna zaświecić Ci się czerwona lampka.

Jest zbyt nachalny

Na spotkaniu od razu siada blisko Ciebie, obejmuje ramieniem, a po chwili jego ręka ląduje na Twoim udzie. Jeśli czujesz, że on posuwa się zbyt daleko, chociaż znacie się niedługo, to albo wyraźnie powiedz mu stop, albo zakończ spotkanie. Chłopak, któremu na Tobie zależy, zrobi wszystko, żebyś czuła się przy nim komfortowo.

Nie traktuje Cię poważnie

Nigdy nie umawia się z Tobą wcześniej, tylko pisze, że może być u Ciebie za godzinę, a Ty nawet jak masz plany to zmieniasz je, bo chcesz go widzieć, chociaż czujesz, że on by tego dla Ciebie nie zrobił? Być może on odzywa się, kiedy nie ma nic lepszego do roboty i liczy na to, że jak się spotkacie, to wylądujecie w łóżku.

W kółko o tym mówi i próbuje Cię przekonać

Nie daj się nabrać na żadne dowody miłości. Kochający chłopak nigdy nie wymagałby od Ciebie, abyś zrobiła coś wbrew sobie po to, by udowodnić swoje uczucie.

Po czym poznać, że jemu chodzi tylko o jedno?

Źródło zdjęć: http://favim.com

2 KOMENTARZE

  1. Zrobicie artykuł o zyciu studenta ? Jak to wyglada z praca i nauka ? W tym roku bede wyjeżdżać do stolicy i nie wiem czego sie moge spodziewac czy podołam 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj