Sprawdź, czy on nie udaje zakochanego, a tak naprawdę myśli tylko o tym, żeby zaciągnąć Cię do łóżka!

Bycie zakochaną to jedno z najpiękniejszych uczuć, jakie może nam się przytrafić. Problem pojawia się wtedy, gdy lokujemy uczucia nie tam, gdzie trzeba. Czasami osoba, której oddamy nasze serce, wcale na to nie zasługuje. Zdarza się, że chłopak jest z nami (lub flirtuje) tylko po to, żeby zaciągnąć nas do łóżka. Jak rozpoznać czy mamy do czynienia z kimś takim? Czytaj dalej!

Bardzo szybko zaczyna ten temat. Ani się obejrzysz, a rozmowa już schodzi na temat seksu. On pyta czy już to robiłaś, co Cię najbardziej kręci itd. Bądź ostrożna, jeśli będzie próbował namówić Cię, żebyście poszli do niego albo do Ciebie, możesz być pewna, że zależy mu tylko na tym, żeby zaciągnąć Cię do łóżka.

Ciągle spogląda w Twój dekolt zamiast prosto w oczy. Jeśli na spotkaniu chłopak, zamiast skupiać się na tym co do niego mówisz, wpatruje się w Twój dekolt to powinnaś mieć się na baczności. Nie musisz godzić się na spotkanie, ani tym bardziej znajomość, która wprawia Cię w zakłopotanie!

Zniknął, gdy odmówiłaś. Zaproponował Ci spotkanie u niego, Ty odmówiłaś i… ślad po nim zaginął? Chyba nie masz już wątpliwości, jakie miał plany wobec Ciebie?

Spogląda na inne dziewczyny w Twojej obecności. Nie chodzi oczywiście o krótkie spojrzenia, bo i Tobie pewnie zdarza się zerknąć na innych. Jeśli jednak chłopak ogląda się za każdą mijającą Was dziewczyną i komentuje jej wygląd, to świadczy o braku szacunku wobec Ciebie. Skoro więc Cię nie szanuje to widocznie chodzi mu tylko o jedno.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

2 KOMENTARZE

  1. Zrobicie artykuł o zyciu studenta ? Jak to wyglada z praca i nauka ? W tym roku bede wyjeżdżać do stolicy i nie wiem czego sie moge spodziewac czy podołam 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here